1. YAZARLAR

  2. İsmail Çorbacı

  3. Yahudilerin 1000 yıllık projesi: 11
İsmail Çorbacı

İsmail Çorbacı

Yazar
Yazarın Tüm Yazıları >

Yahudilerin 1000 yıllık projesi: 11

A+A-

11'nci MADDE 
(İNTİKAM ALANIN EN HAYIRLISI ALLAH'DIR. XC-52) 

"Yahudi olmayan halklar fakirlik sebebi ile ağır çalışma mecburiyetine zincirlenecektir." 

Bizden olmayan halkın ve bize hizmet etmeyenlerin zengin olmasına asla müsaade etmeyeceğiz. Ne zaman zengin olmaya başlasa hesap sorulacak, şu veya bu şekilde, elinden tüm malları alınacak, halk fakirliğe düşürülecek, bu sebeple ağır çalışmaya zorlanacaktır. 

Fakir halk konumuna düşürdüğümüz ülkelere "FAKİRLERİ KORUMA DERNEĞİ" Adı altında dernekler kuracağız o ülkedeki halklar asla bilmeyecekler ki bu dernek bizim Mason derneğinin üyelerinin artıklarını yiyecekler ve asla bilmeyecekler ki, bu derneğin gerçek adının B'nai B'rith olduğunu ve o ülkenin devlet başkanı tarafından da resmileştirilecek, çünkü o başkan da bizim kuklamızdı. 

Ağır çalışma sonucu savaş ve mücadele yetisini de kaybedecektir. Bu sayede bize muhtaç olacaklardır. Az bir para karşılığı vatanlarını ve namuslarını satacak dereceye düşeceklerdir. Ağır çalışma halkı zayıflatacak, zayıflayan halk daima güçlünün yanında yer almak isteyecektir. 

Bizim zenginliğimiz ve güçlülüğümüz zayıflayan fakir halkın sırtından olmuştur. Yahudi olmayan halklar, daima ağır çalışma şartlarına mecbur bırakılmalıdır. Dünya zenginliğimiz ve yöneticiliğimizin sırrı bunda gizlidir. 

12'nci MADDE 

"Biz anayasaya kitleler için hayali ve gerçek dışı gözüken bir kısım haklar dahil ettirdik" 

Ülkelerin anayasalarına, insan hakları adı altında gerçek görünen haklar koydurduk. Bu haklar suçlular için vatan hainlerini korumak içindi. Masum halk, hak aramak için nereye başvurursa vursun, haksız çıkarılacak ve anında suçlu ilan edilecek, yüksek tazminat ödemek zorunda bırakılacak. Suçlu olan kişi /halk tarafımızdan kollanacak yüzde yüz haklı çıkarılacak ve ezilen masum ilan edilecek ve dünya kamuoyunu da öyle inandıracağız. 

Davacı ülkeyi ve/veya kişi haksız çıkarılarak yüksek tazminat ödemeye mahkum ettireceğiz. 

İnsan hak ve hukukunu koruyan kurumları biz kurdurduk. Bu kurumlar, suçluları korumak için kurulmuştu.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar