1. YAZARLAR

  2. İsmail Çorbacı

  3. Yahudilerin 1000 yıllık projesi
İsmail Çorbacı

İsmail Çorbacı

Yazar
Yazarın Tüm Yazıları >

Yahudilerin 1000 yıllık projesi

A+A-

10'ncu MADDE 
"Halkımızı temsil eden sembolik yılanın önünde :Yahudi olmayan bütün devletler eğilecek" 


Allah'a ortak koşan, karşı çıkan iblis, yeryüzüne sürgüne gönderildiğinde yılan şekline sokuldu. Cennetten yeryüzüne düşerken başındaki tacı da düştü, kayboldu. Tacını buldu fakat ledün ilmine sahip olan jedi taşını bulamadı. Biz bunu bulduk. Süleyman Mabedi'ne sakladık, fakat sakladığımız yerde biz de bulamadık. 


İblis bize yılan şeklinde göründü, bizimle bağlantıya geçti. Onun liderliğini kabul ettik. Bize üstün bilgileri öğretti. İlk öğrettiği bilgi tıp alanındaydı. Onun içidir ki, tıbbın sembolü yılandır. 


Yılan bize tapacağımız bir idol yarattı. Baphome'ydi. Bu yılan soyundandı. Baphome her geçen gün kurban istiyordu. İğrenç insanlık dışı seremoniler, ritüeller istiyordu. Bunların karşılığında bize sonsuz güç, ulaşılması imkansız zenginlikler veriyordu ve öyle oldu da, dünyanın hakimi olduk, dünya ülkelerinin tamamını biz yönetir olmuştuk. 300 kişiyle bütün dünyayı yönetiyorduk. 


Yol göstericimiz yılan artık bizim devletimizin sembolü olmuştu. Yaratılış itibariyle birbirimize de çok benziyorduk. Ortak yanlarımız o kadar çoktu ki, yılanın görüldüğü yerde öldürülmesi emri vardı. 


Bir zamanlar :Hristiyan dünyasında da, biz Yahudiler için görüldüğümüz yerde öldürülmemiz için emir vardı. Ne kadar da birbirimize benziyorduk. Devletimizi kurunca bütün dünya ülkeleri kapımızda bekleyecekler asla içeriye giremeyecekler. 


Ne zaman ki, halkımızı temsil eden yılanın önünde diz çöküp, biat ettiklerini bildirecekler o zaman içimize korumamıza alacağız. 


Hedefimiz bütün dünya devletlerini halkımızı temsil eden liderimiz yılanın önünde eğilmeleridir. Mutlaka bunu başaracağız.

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar