Av. Mehmet YAMAN

Av. Mehmet YAMAN

Yaklaşan tehlikeye dikkat!

Yaklaşan tehlikeye dikkat!

Sevgili halkım!

Özellikle Biden'li ABD başta olmak üzere, tüm millet düşmanlarınca elbirliği halinde, ülkemiz üzerinde ciddi oyunlara girildiği, artık yaklaşan tehlikeli ayak seslerinden, ciddi biçimde anlaşılmaya başlanmıştır.

Ülkemiz iktidarı mensupları, zaman zaman ciddi hatalar yapmasına rağmen, ülkenin aleyhine örülen tehlikeli tuzakları temizleyerek önünü açmaya başlamış ve insanlarımız yetersiz de olsa, yavaş yavaş kendi şahsiyetlerini bulup, dünya çapında başarılara odaklanmışken, bazı küçük istisnalar dışında genel olarak etkin muhalefet, maalesef dış düşmanların tezgahına gelerek, onların aramızdaki 5. Kol faaliyetleri içinde hora tepmektedirler.

Kopardıkları bu kadar vaveylaya rağmen, ciddi ağırlığı bulunan muhalefet partilerinin, ülke yönetiminde, GÖZLE GÖRÜLÜP ELLE TUTULUR, SADRA ŞİFA CİDDİ PROJELER ÜZERİNDE ÇALIŞIP İKNA EDİCİ VE SİSTEMLİ SUNUM YAPAMADIKLARI ve fakat, iktidarın çalışmalarına da ayak bağı olmaya devam ettikleri, üzüntüyle görülmektedir.

Muhalefetin amacı, ne pahasına olursa olsun, iktidarı yıkmak değil, başarılı çalışmalarında destek olmak, yanlışlıklarını ciddi biçimde kritik ederek, yerine varsa kendi güzel projelerini sunmak ve halka da bunu iyi anlatarak, halkı projeleri üzerine odaklamak olmalıdır. 

Akıllı, güçlü ve lebaleb projelerle dolu bir muhalefet, iktidarın güzel çalışmalarında bir motivasyondur. İktidarın yanlışlıklarını gören halk için, alternatif bir umut kaynağıdır.

Bizde bu anlamda ciddi bir muhalefet zaafiyeti ve yetersizliği görülmemektedir. 

Bir takım kişi ve kuruluşlar da, muhalefet etme bahanesiyle, ülkemiz üzerinde oynanan uluslar arası ihanet oyunlarına alet olmaktadırlar.

İktidara, ya da muhalefete gönül veren sevgili halkım!

Partilerinizi ciddi bir murakabeye tabi tutarak, ülke yönetiminde ciddi projelere ve bunların uygulanması çalışmalarına yönlendiriniz. Anlamsız ve yetersiz parti kavgalarını bırakınız. Milli menfaatler etrafında, particilik yapmaksızın, MUTLAKA GÜÇBİRLİĞİ SAĞLAYINIZ.

Ülkemizin ciddi tehlikelere maruz bırakıldığı ve sayısız oyunların sahneye konduğu bugünlerde, özellikle milli hassasiyet ve vatanseverlik ilkelerimize değer veriniz. Oyunlara alet olmayınız. 

Birlikte başarı, parçalanmada zaafiyet ve hele düşmanlıkta azab vardır.

Bu tehlikeli tuzaklara düşülmemesi temennilerimizle, saygılar!

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Av. Mehmet YAMAN Arşivi