1. YAZARLAR

  2. Selçuk DÜZGÜN

  3. Rüyada mafya görmek
Selçuk DÜZGÜN

Selçuk DÜZGÜN

Yazarın Tüm Yazıları >

Rüyada mafya görmek

A+A-

Rüyada Mafya Görmek!

Güç, kudret ve iş ile sosyal hayatında istikrarlı bir kişilik olduğuna dair yorulur. Rüyada mafya görmek aynı zamanda rüya sahibinin hayalleri ve umutları ile hedefleri doğrultusunda, yapmak istediklerini anlatır

Rüyada Mafya Babası Tarafından Kaçırılmak!

Rüyada mafya babası tarafından kaçırılmak rüya sahibinin karşısında hayırlı bazı kısmetler çıkacağı üzerine yorumlanır. Aynı zamanda bazı sıkıntı ve sorunlarla mücadele eden dostlara yardım edeceğine işaret eder. Eğer kişinin borçları varsa bunları kısa süre içerisinde kapatacağına dair yorulur. İnanç ile beraber cesarete sahip olacağına ve bu sayede iş hayatında önemli başarılar elde edeceğine dair rivayet edilir.

Rüyada Mafya Olduğunu Görmek!

Rüyada mafya olduğunu görmek güç ve mevki üzerine yorumlanır. Özellikle rüya sahibinin kendisini üstün gördüğüne veya göreceğine görülür. Herhangi bir yerde kendisini daha fazla söz sahibi olması gerektiğine dair düşünceye kapılacağına rivayet edilir.

Rüyada Mafyaya Aşık Olmak!

Bakın işte kos koca tabirler içerisinde en mantıklısı bu.

Rüyada mafyaya âşık olmak yanlış işler yapmak ile beraber aynı zamanda hata yapacağı üzerine yorumlanır. Özellikle hem eş hem de özel hayatta yapacağı hatalar üzerinden ders çıkarması gerektiğini anlatır.

Şimdi sorarım size bir insanın yaradılışında en kutsal şey aşkken aşkın bulaşacağı şeyin hata olduğu bu kadar ortada iken, neden diğer maddeler insan güç yükler.

Bu güç yükleme rüyada bile böyle iken, hayatta neden insanlar mafyanın peşine koşmasınlar ki, neden bir mafya babasının söylediklerini önemsemesinler ki?

Rüyası güç kudret olan bu ahlaksız yapının gerçeğine ne kadar gencimizi kaptırdığımızı ve kaç gencimiz bu BABA kılıklı katiller, caniler yüzünden hayatlarını mahvettiklerini biliyor musunuz?

Teröre kaptırdığımız gençlerimiz ile mafyaya kaptırdığımız gençlerimizin kaderleri arasında ne fark var ki?

Evet mafyayı tartışırken üzerinde durmadığımız gerçek yaramız, mahvolan hayatlardır.

Umarım bu süreçte devletimiz bu gençlerimiz üzerine de bir çalışma yapar.

Buradan Süleyman Soylu bakanımıza haykırıyorum!

Sayın bakanım öyle bir çalışma yapın ki, artık insanlarımız bu tiplerle foto çekilme komplekslerini bir tarafa bırakın, rüyalarında bile görmeye iğrenmelidirler.

Biz rüyamızda bile MAFYA görmekten iğrendiğimiz vakit, mafya kılıklı soytarılar bir daha gündem yaratmayı rüyalarında bile göremezler.

Evet gelecek nesiller için, bazı rüyaları dahi haram kılmak lazım.

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.