Orhan KAŞIKÇI

Orhan KAŞIKÇI

ABD'DE HAMBURGER YİYEN KILIÇDAROĞLU

ABD'DE HAMBURGER YİYEN KILIÇDAROĞLU

KILIÇDAROĞLU’nun ABD’deki hamburger ziyaretleri bir bir deşifre olmaya başladı. Bu sefer dersine iyi çalışmış. Aldığı talimatları hemen devreye sokmaya başladı.

Görünüşe bakılırsa KILIÇDAROĞLU köprüleri bir bir yakmış. Daha cesaretli daha sert bir politika izliyor. O kadar level atlamış ki izah edilemez. Önce Tabipler odası, sonra kendisi kolluk kuvvetlerimize çirkin iftiralar atmaya başladılar. Yaramaz çocuklar gibi bir sağa bir sola saldırıyor. İftiralarda bulunmayı hiç ama hiç ihmal etmiyor. 

Kimden aldın bu cesareti Sayın KILIÇDAROĞLU? Hamburgercide Ketçap yerine gaz mı verdiler sana anlamadık. Hamburgerin eti YÜREK miydi? Acaba. Ziyaretinde sana ne dediler? Hedefleri Sayın ERDOĞAN ve AK Parti olduğunu herkes biliyor. Sen de bu gazla Türkiye’ye döner dönmez saldırıya geçtin. 

CHP genel başkanı olarak girmiş olduğun bu yolda her dönem kolluk kuvvetlerini arkanıza alıp bu ülkede defalarca darbe yapmadınız mı? Başbakanın idam edilmesine neden olmadınız mı? Sıkıştığınız her dönem de askeri arkanıza alıp yürüyüşler yapmadınız mı?

Sincan’da tankları yürütürken çay içip milletimize korku salmadınız mı? Askerlerimiz sizin talimatlarınızla dönemin başbakanına sert muhtıralar veya açıklamalar yapmadı mı? Biz Mustafa Kemalin askerleriyiz deyip sokaklara düşmediniz mi?

Meclise girdiğinde Sayın Kavakcıyı “atın bunu dışarı” diye bas bas bağırmadınız mı? Kısacası ne oldu size de her daim güvendiğiniz silahlı kuvvetlerimize iftira kampanyası başlattınız? 

Bu saldırılar sonucunda Sayın Erdoğan’ın kesinlikle doğru yolda olduğu kanaatindeyim. Artık çaresiz kaldınız ki Türk Milletinin en kutsal yerine saldırmaya başladınız. Mızrak çuvala sığmıyor artık KILIÇDAROĞLU. İcazet aldın ama ne fayda.

Sana bu akılları verenlerin de ayarları bozulmuş farkında değilsin. Bir gün Türbanı ben çözeceğim diyorsun ama Türban yasası TBMM geldiğinde sen ve şer odaklı milletvekillerin ortada olmuyorlar. Ertesi gün Kolluk kuvvetlerimize uyuşturucu iftirasında bulunuyorsun yine ortada yoksun.

Uyuşturucuyla tüm hükümetlerin içinde bu kadar ileri seviyede mücadele eden ve sonlarını getiren hükümet ve Sayın Soylu’ya savaş açıyorsunuz? Ne yapmış bu vatan evladı. Köşe bucak uyuşturucu satanları, sattıranları yakalatıp içeri tıkamaktan başka. 

Siz mili değerlerimizi hiçe sayamazsınız?  Devletimiz “Cari açığımızı uyuşturucu satarak kapatıyor” iftirasını atamazsınız? Kimsiniz siz? Böyle siyaset yaparak bir sonuca mı erişeceksiniz?

Yarın savaş çıktığında yine bu kolluk kuvvetleri sizi kucaklayacak. Onlara sığınacaksınız. Evinize hırsız girdiğinde kim koşacak yardımınıza?

Sokakta size saldıran insanlardan kimler koruyacak. Genel merkezinizin önünde neden kolluk kuvvetlerinden birileri duruyor?

Yazıklar olsun siz. Siyaset yapmak için bu kadar da ileri seviyede yalan söylenmez. Cumhuriyet savcılarını derhal göreve davet ediyorum. Nasıl Tabipler odası başkanının sorguya alıp gerekli yere gönderdiyseler ona da aynı muameleyi yapmaları gerekecek.

Gazetenin birin de KILIÇDAROĞLU’nun açıklamasını gördüm. Diyor ki; “İktidara geldiğimde SOYLU’yu hapislerde süründüreceğim.” Hayırdır bu kin bu nefret nerden Sayın KILIÇDAROĞLU.

Uyuşturucu baronlarını dize getirdi diye mi kan kusuyorsun? PKK’nın kökünü kazıdı diye mi bu kadar üzülüyorsun? Kaftancıoğlu’nun üzülmelerine mi dayanamıyorsun? Yazıklar olsun başka ne diyebiliriz ki? Yazıklar olsun yüz bir kere…

Biz ne hükümetler gördük İMF’den kredi alıp devlet memurlarının maaşlarını ödeyen. O beladan kurtulalı 15 seneden fazla oluyor ama bu zihniyetler onları da özlüyorlar. Hiçbir açık bulamadılar dönüp dolaşıp “cari açığımızı uyuşturucu satarak kapatıyoruz” iftirasına başvurdular. O koltuklar kalıcıdır ama onları dolduranlar gidicidir KILIÇDAROĞLU.

CHP’nin başına gelmiş geçmiş en büyük belasın. AK Partiye de hizmet etmekten de geri durmuyorsun. Her açıklaman REİS’in oy oranını artırıyor. Bir parti lideri her şeyi göz önüne alıp devletinin değerlerine saldıramaz. Temsil ettiği %22 oranını kirletemez. Yazıklar olsun yüz kere…

Gittin ABD’ye yedin Hamburgeri, sana dokunmuş olacak ki dengesiz dengesiz açıklamalar yapıyorsun.

KILIÇDAROĞLU onlardan sana fayda yok artık. Onların sözü daha geçmiyor güzel ülkemde. Hamburger’i yerken sana verilen listeyi biran önce yırt at. Uyma şeytana. Siyaset yapacaksan; ekonomi de, yol de, sağlık de, vatan de, TOGG’de, SİHA’de ama bu şeytanların verdiği listeye güvenme. Mazide kaldı onlar.

Ne ettilerse REİS’i indiremediler. Okyanus ötesinin 15 Temmuz darbesi bile boşa çıktı. Sen daha ne bekliyorsun onlardan. Rahip dediler ülkemin ekonomisine darbe vurdular.

Gezi olayları çıkardılar ama başaramadılar. Kavala’yı saldılar üzerimize oda olmadı. Tabipler odası dediler yemedi. Simdi de “BİDEN ve Okayanus Ötesi” seni kullanmaya başladı. Ama yemezler artık bitti bu icazet işleri Reis’le beraber kapandı gitti. Artık tam bağımsız bir ülke konumundayız. Kimseden de icazet alacak durumda değiliz. İcazet verecek durumdayız. 

Askerimize, kolluk kuvvetlerimize dil uzatan ve iftira eden bu zihniyetleri destekleyen inanın sonlarının ne olduğu görünürde. Silahlı kuvvetlerimize siz iktidardayken (kolalisyon dışında olmadı zaten) böyle bir iftirayı atsalardı; herkesi sokağa dökerdiniz değil mi? Sizin için askeriye sadece darbe aracı olmuştu. Asker Reis döneminde aslı olan vatan savunması görevine döndü. Şimdilere denize düştün Yılana (FETO) ya sarılıyorsun. Yazık bin kere yazık…

"Her gün Türkiye'yi yalanlarla, kötülemeye çalışıyorsun”. Milletimizin kafalarını meşgül etmeye çalışıyorsun. Sabah basın toplantısı yapıyorsun akşam kendi kendi kendini yalanlıyorsun. Türkiye Büyük Millet Meclisinde  '100'ü aşkın ByLock'çu milletvekili var' diyorsun. Hükümet bunu yalanladı. Cevap veremedin.

Bir sabah kürsiye çıktın “Külliyeye giden CHP’liler var dedin, seni kendi parti içinde yalanladılar. Cezaevlerinde tutuklu gazeteciler listesi yayınladınız içerisinde terörist listesi olduğu ortaya çıktı. Kısacası siyaseti yalan üzerine kurmuş bir ana muhalefet partisi başkanıyla karşı karşıyayız. Yazık On bir kere yazık…

 Mersin Belediyesi gibi CHP nin aldığı belediyelere terörist yerleştirdiniz. Bunları örtmek için kendi tabanımı yalanlarla başka noktaya çekebilir miyim endişesi içinde. Bu ayıptır. Bu ana muhalefet partisi başkanına yakışmaz. Yazık Yüz bin kere yazık…

Söylemi bile dehşet verici olan beyanatının içeriğinde; ”Türkiye cari açığını uyuşturucu ticaretiyle kazanmaya çalışıyor” diyen CHP Genel Başkanı sıfatıyla ABD’de hamburger yiyerek talimatlar alan Sayın KILIÇDAROĞLU, sen bu ülke için bir siyasetçi olamazsın. Ülkesi adına böyle bir söylem KABULLENEMEZ. Sen ve senin gibi şer odakları bu ülkenin saygınlığını zedeleyecek bir güç olamazsın.

Seni KARGALAR bile dinlemez ama ne yazık ki inadından bu partiye oy veren %20 lere varan bir kitle var. Oda ERDOĞAN karşıtı ve ATATÜRKÇÜ bir kitle. Yazık yüzyıllık bir siyasi partinin genel başkanı sıfatıyla önüne gelen her metini okuyup yorumlayamıyorsun. Sana Hamburger yerken verilen listeye bir bak. Belki de sonunu okumamışsın. Ama ben size yazayım.

Siz bir hiçsiniz ve seçimden sonra sizi de HARCIYACAZ. KILIÇDAROĞLU sen bu talimatların sonuna geldiğinde iş işten çoktan geçecek. Reis yine atının üstünde ÜSKÜDAR’ı geçmiş olacak. Allah Yar ve Yardımcısı olsun… 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Orhan KAŞIKÇI Arşivi