Cem Küçük'ten o isimlere şok uyarı: Hepsine sıra gelecek

Cem Küçük'ten o isimlere şok uyarı: Hepsine sıra gelecek

Gazeteci – Yazar Cem Küçük, üç meslektaşını hedef aldı, haklarında dikkat çeken ifadeler kullandı ve ağır eleştirilerde bulundu.

Türkiye Gazetesi yazarlarından Cem Küçük, 17/25 Aralık operasyonlarının yıl dönümünde uzun süre konuşulacak ve tartışma yaratacak bir yazı kaleme aldı.

Yazar Cem Küçük, '5 sene sonra 17-25 Aralık ihanetinin anatomisi' başlıklı köşesinde Sözcü Gazetesi yazarlarından Emin Çölaşan ile aynı suçu işlemiş birçok gazetecinin olduğunu ifade etti.

Bu yazarların hepsine tek tek sıra geleceğini ifade eden Küçük, her şeyin bir zamanı olduğunu, devlet olgusuna güvenilmesi gerektiğini belirtti.

‘FETÖ bu 17-25 Aralık savaşını kazansaydı bizler ağır bedel ödeyecektik’ diyen Cem Küçük,  Erdoğan başta olmak üzere hiçbirinin hayatta olmayacağını belirterek şu ifadeleri kullandı:

AK Parti Genel Merkezi'nden flaş açıklama: Cumhurbaşkanı bizi ters köşe yaptı

“Ne Türkiye gazetesi ne Sabah, ne Star ne Yeni Şafak ne Akit ortada olacaktı. Patronları ve tüm emekçileriyle, köşe yazarlarıyla beraber bu kurumlarımızı ortadan kaldıracaklardı. Hapishanelere değil mezarlara dolduracaklardı tüm dindar Müslümanları.”

İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı İrfan Fidan ve diğer savcıların 17-25 Aralık darbesine yardım ve yataklık eden herkesle ilgili soruşturmalarına tüm milletin destek verdiğini kaydeden Türkiye Gazetesi yazarlarından Cem Küçük, “Çölaşan da mı FETÖ’cüymüş, keh keh” diye küçük akıllarıyla savcılarımızla dalga geçenler kötü niyetli mücrimlerdir. Kimsenin Çölaşan’a Fetullahçı dediği yok. Bu tipler kendilerinin de Çölaşan gibi FETÖ’ye üye olmamakla birlikte FETÖ’ye yardım ve yataklık suçunu işlediklerini bildiklerinden Sayın İrfan Fidan ve ekibine sinsice saldırıyorlar. 17-25 Aralık ihanetinde yaptıklarını biliyorlar. Güneş balçıkla sıvanmaz” dedi.

Ünlü anketçi Adil Gür İstanbul'un kazananını açıkladı

FETÖ AĞZIYLA ERDOĞAN’A KÜFREDECEKLERDİ

‘FETÖ kazansaydı bizlerin kellesini alacaktı’ diyen Cem Küçük, 17-25 Aralık darbe ihanetinde tıpkı Çölaşan gibi FETÖ’ye açıkça destek veren Ertuğrul Özkök’ler, Ahmet Hakan’lar, Fatih Altaylı’lar yine medyada olacaktı ve sabah akşam FETÖ ağzıyla Başkan Erdoğan’a küfredeceklerdi” şeklinde konuştu.

FETÖ’YE EN FAZLA DESTEĞİ BUNLAR VERDİ

17-25 Aralık darbesinde FETÖ terör örgütüne en fazla ve en etkili mühimmat desteğini Özkök-Hakan-Altaylı üçlüsünün verdiğini, bunun arşivlerde yer aldığını, Sözcü Gazetesi Emin Çölaşan’ın FETÖ’ye destek bağlamında yaptıklarının 10 katını bu 3 ismin yaptığını ifade etti.

BUNLARIN AHLAKİ BİR GÖRÜŞÜ YOK

Köşe yazısında Ahmet Hakan, Ertuğrul Özkök ve Fatih Altaylı’ya ağır eleştirilerde bulunmaya devam eden Cem Küçük, bu 3 ismin bir siyasi düşüncesinin, inandığı bir değerin, ahlaki bir görüşünün olmadığını, 17-25 Aralık sürecinde FETÖ’yü güçlü görüp FETÖ’ye yaltaklandıklarını, şimdi ise iktidara yaltaklandıklarını, toplumun hiçbir kesiminde itibarlarının olmadığını belirtti.

Tarikatlara tasfiyeler başladı: Menzil’e operasyon

Ahmet Hakan, Özkök, ve Altaylı’nın tutuklanması durumunda cezaevi önüne 1 kişinin bile toplanmayacağını söyleyen Cem Küçük, “Ben bunlar tutuklansın diye söylemiyorum. Bunların Türk milleti nezdinde hiçbir itibarının ve öneminin kalmadığını anlatmak için bu örneği veriyorum” dedi.

siyasetcafe.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.