1. YAZARLAR

  2. Gökhan AKYÜREK

  3. Farkında değiliz Tek Din projesi uygulanmaya başladı!!! Ekonomist Dergisi Yeşil 20’nin Şifresi Yükselen İslam
Gökhan AKYÜREK

Gökhan AKYÜREK

Yazarın Tüm Yazıları >

Farkında değiliz Tek Din projesi uygulanmaya başladı!!! Ekonomist Dergisi Yeşil 20’nin Şifresi Yükselen İslam

A+A-

Günden güne hızlı bir şekilde ilerleyen, etkisi artan CORONA virüs salgını yüzünden, kaosa giden dünyada,  ilginç şeyler olmaya başladı. İtalya Başkanı ‘’İşimiz göklere kaldı, çaresiziz!! ‘’ deyince oradaki Müslümanlar sokaklara inip  ALLAH’a yakarmaya dua etmeye indi.

Hristiyanlar gelip Müslümanlarla beraber namaz kıldı. Almanya’da Hristiyan ailelerin çocuklarının isteği üzerine Müslüman çocuklarla beraber namaz kılmasına izin verdiler. Hristiyan çocuklar Müslüman çocuklarla namaz kıldı.

İspanya’da ise ezanlar okunmaya başladı. 500 Yıl aradan sonra  Granada’da yasak olan ezan okundu. Amerikalı şarkıcı Jennifer Grout, Ayet-El Kürsi okuması dünya genelinde dikkatleri üzerine çekti.

Yeni Zelanda’da Hristiyanların ve Müslümanların toplanıp ezan okunması ve toplu bir şekilde ezan dinlenmesi gerçekleşti. İlerleyen günlerde dünyanın bir çok yerinde, böyle daha çok şeyler görebiliriz.

ABD’de  Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V.)’in hijyen ve bulaşıcı hastalıklar ile ilgili hadislerini anlatmaya başladılar. Bizim ülkemizde ise yerli gavurlar ezan okununca susturmak için davul çalıyor. Ama esas mevzu şu!!!  Dünya genelindeki bu olaylar bizleri sevindiren gelişmeler olsa da kazın ayağı hiç de öyle değil. Tehlikenin farkında mısınız? Tek din projesi başladı. Daha önceki yazılarımda da belirttiğim gibi  Ekonomist dergisinin YEŞİL 20’si İSLAMIN YÜKSELMESİ yani Sahte Mesih. Çünkü Bizim inancımızda, hadisler ve ayetleri incelediğimiz zaman. Hz. İsa Aleyhisselâm’ın ölmediği ve Hz mehdi ile Deccal’ın savaşında geleceğine inanıyoruz.. (Allah’ın resulü Meryem oğlu İsa’yı öldürdük dedikleri için Yahudileri lanetledik. Onlar İsa’yı öldürmediler, asmadılar da. Öldürülen, kendilerine İsa gibi gösterildi.[Nisa 157] ). Hristiyan inancında ise Armegedon savaşında Hz. İsa’nın geleceği  var.

Mavi ışık projesindeki sahte Mesih için İslamın yükselmesi işlerine gelir. Başka bir tehlike ise namazın şartları ve kadın-erkek yan yana toplu namaz kılınmaları. Şu anda bunlar az gözükse de ilerleyen günlerde dünya geneline artarak yayılabilir. Bunlar İslamın ve namazın şartlarından uzak şeyler. Yani operasyon çok derin, ilk bakışta iyi bir şey gibi gözükse de, aslında çok haince planlar. Tabir-i caizse deformasyon’a uğratılarak yükselecek İslam. Tek din planları ve SAHTE MESİH yakın bunlar. Sahte Mesih projelerinde, Türkler (Türk Devletleri) dediğim gibi birleşip büyük güç olabilir. Ama buna neden izin vereceklerini henüz çözemedim. Evet bu şerdeki hayır bizim yani TÜRKLERİN yükselmesi olacak diye düşünüyorum. 

 

resim-1-002.jpg

 

İçişleri bakanımız  Süleyman Soylu’nun bir açıklaması dikkatimi çekti!!! “Suudi Arabistan bize ve dünyaya hiçbir vaka bildirmedi. Bazı ülkeler bunları saklıyor ve paylaşmıyorsa bizim yapacağımız onların resmi bilgileri. Umreden gelenlerde ne zaman ilk vaka çıktı, Sağlık Bakanımız hemen tedbirini aldı.” Bakanımızın da belirttiği gibi Suudlar vaka olmasına rağmen gizledi.

Suudi Arabistan yönetiminin kimin tasmasında olduğunu bilmeyen yok!!! Elbette Yahudilerin.

Bundan önceki yazımda detaylı anlattığım gibi yayılmasını beklediler dünyaya. Kabe ise şahane bir yayılma yeri, Dünyanın her yerinden gelen insanlar var umre için kutsal topraklara. O Kalabalık ortama virüsü bulaştırırsanız,  bu yol ile çoğu ülkeye yaymış olacaksınız. Yani Suudlar vaka var demeyerek ülkeleri bilerek uyarmadı. Ve gelen umreciler ile daha fazla yayıldı. Her şey planlı programlı dünyaya yayılmasını beklediler. Tabi ülkemizde algı kısmı da umreciler yaymış gibi hava var. Aslında 351 bin yurt dışı giriş çıkış yapmış vatandaşımız var. VIP’den giriş yapıp karantinadan ve kontrolden kaçan zengin elitler ne olacak? Esas bunlar yaydı ülkemize. Dikkat edin yurt dışı giriş-çıkış yapmışlar ve onlarla temas edenlerde var CORONA.. Ha umreye kesinlikle gönderilmemesi gerekirdi. Filmlerde izlediğimizde hep yayılma sebebi bu tarz salgınları hafife almaktan ve karşı tarafa inanmaktan kaynaklanıyor. Bunları Salgın (Contagion) 2011, Grip (The Flu) 2013, ve Tehdit (Outbreak) 1995 filmlerinde görebilirsiniz. Suudların vakalar olduğu halde gizlemesinin sebebi de başındaki kuklaların aldığı emirler ile  yayılmasını istemesinden dolayıdır. 

 

resim-2-006.jpg

 

Virüsün sıcaklıkta azalmayacak olan etkisi ile ilgili yazılarımı hatırlayanlar olacaktır. Nijerya’da olaylar çok karışık. Salgın durdurulamıyor. Nijerya'da yetkili birisi ‘’ Sıcak havalarda virüs gençleri de öldürecek’’ dedi.

Eğer bu gerçekleşir ise (inşaALLAH böyle bir şey olmaz) durum sıcaklıklarda çok ciddi boyutlara gelebilir. Önümüzdeki  ay çok kritik çok dikkatli olmalıyız. Küresel elektrik kesintisi gibi, Sıcaklıklarda artması ve gençlere  de bulaşması gibi.


 

resim-3-003.jpg

 

1997 yılında vizyona giren Kevin Costner’in başrol oynadığı Haberci (The Postman) filmini hatırlayanlar olacaktır. İzlemeyenlerin de izlemelerini öneririm.

‘’2013 yılında, savaş sonrası, günlük yaşam altüst olmuştur. Toplum, pek çok ilkel kabilelere bölünmüştür. Bu kabileler, bir yandan da birbiriyle iletişim kurmaya çalışmaktadır. Toplum, başında General Bethleyhem'in (Will Patton) bulunduğu Holnists adlı bir ordu tarafından tehdit edilmektedir.’’ Sizlere tanıdık geliyor mu? Elektrik olmayan bir dünyada Tek dünya düzeni!!! Bu filmi izlediğimizde  önümüzdeki olan olayları göz önünde bulundurduğumuzda. Virüs, Kaos, Elektrik kesintileri, Tek din, Tek dünya düzeni, Sahte Mesih yiyecek ve su savaşları… Diyorlar ya yapay zeka geliyor falan filan evet geliyor ama şimdi ki aşama değil. 2030 sonrası planlarında bu var!!! Yapay zekalar ve robotlar  Büyük İsrail projesi ile birlikte. Büyük ihtimal o yapay zeka’da kendisi bir virüs geliştirip dünyanın başına bela olur kesin.

 

Gerçekten okumuş, araştırmış, ilim,bilim öğrenmiş, Müslüman Sahte Mesih projesini gökte gördükleri zaman inanmaz, aldanmaz ve kanmaz. Ama toplumumuz’da o kadar çok ezberci, körü körüne bağlı, okumayan. Gizli kardinal peşinden gidip kendisini Müslüman  sanan, sahte peygamberlerin peşinden gidenleri gördüğümüz zaman. Bu projede’de inanlar illa olur.

Önümüzdeki yıllarda 2021 gibi veya daha ilerisi yıllarda Hitler gibi dünyanın başına acımasız  psikopat bir katil çıkarsa kimse şaşırmasın.. Hitler’den farkı şu olabilir Hitler başkalarına hizmet ediyordu, bu ise sadece kendisine hizmet edecek.

 

    

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum