1. YAZARLAR

  2. Selçuk DÜZGÜN

  3. KKTC MOSAT AJANLARI!
Selçuk DÜZGÜN

Selçuk DÜZGÜN

Yazarın Tüm Yazıları >

KKTC MOSAT AJANLARI!

A+A-

Toprakları İsrail`in kutsal sınırları içerisinden olan yerlerden biri de Kıbrıs adasıdır.

İsrail kurulmadan önce Filistin `le olan sorunlarında bir basamak, İsrail kurulduktan sonra da hem askeri hem istihbarati yönden Kıbrıs onlar için çok önem kazanmıştır.

Hatta Siyonizmin kurucularından Thedor Herzl taa 1902`lerde Kıbrıs`la ilgili düşüncelerini şöyle dile getirmiştir; Kıbrıs`ı düzene sokmalıyız. Bırgün Kıbrıs`ı almalıyız. Kıbrıs`tan müslümanlar gider, Rumlar iyi bir fiyata topraklarını satar ve Atina`ya veya Girit`e göç ederler. Filistin Yahudiler için çok küçük, bu nedenle Filistin`e yakın bir yer saölamamız gerekiyor. Filistin`e Kıbrıs ve zel Arish de dahil edilmelidir.

Bu tarihten sonra Ada`da yahudi kolonisi kurulmaya başlandı.

İsrail kurulana kadar adadaki Yahudi nüfusu 50 binden fazla idi.

Bu nüfus İsrail kurulunca oraya göç etti

Ama İsrail`in adadaki özelikle casusluk faaliyetleri asla hız kesmedi.

II. Dünya savaşında Kıbrıs İsrail`in istihbarat ve planlama konusunda merkezi haline gelmişti.

İsrail`in buradaki istihbarat birminin asıl amacı müslüman dünyasını dinlemek ve kontrol altında tutmaktı.

Ama işler istediği gibi gitmedi, 1974`de başlayan Türk`ün adaya yeniden dönüş serüveni ogün bugündür adada emeli olan bütün istihbarat birimlerinin önüne engel koymuş ve bu engel koyma savaşı devam etmektedir.

Özelikle KKTC kurulduktan sonra neredeyse ada nüfüsunun 3-de biri kadar dünyanın çeşitli güçlerinin casusları adada cirit atmaktadır.

Adada başta Mosat ajanları cirit atmakta ve Türkiye`ye yönelik bütün terör örgütlerine finans sağlamaktadır.

Kıbrıs`ın Rum kesiminde başta pkk olmak üzere kendilerine piyonluk yapacak bütün terör örgütlerini Mosat ajanları bugün halen yetiştirmekte ve bölgemize yönelik eylemlere göndermektedirler.

İsrail ayrıca Kıbrıs sornununda Rum kemiminden yana olmuş ve her türlü desteği vermiştir.

Kıbrıs`ta iki ayrı devleti birleştirmek ve bu şekilde Türk tarafını Rum egemenliğine sokmak için çeşitli planlar ortaya sokulmuş ve bu planların perde arkasında hep İsrail`in üstün çıkarları olmuştur.

Bugün Akdeniz`de çıkan gaz yataklarının kimlerin kontrolünde olduğunu bir araştırın ne demek istediğimi anlarsınız.

Tüm bunlar, İsrail`in ortadoğu politikası içerisinde Kıbrıs`a verdiği önemin anahtarıdır.

Bu açıdan Rum kesimini her türlü etkisi altına almış ve elinde oynatmaktadır.

Türk tarafında ise çeşitli gazeteci kılıklı ajanlar, sivil toplum kuruluşu görünümlü satılmış hainler aracılı ile faaliyetlerini yürütmektedirler.

KKTC üzerinde büyük oyunların oynandığı şu dönemde Kıbrıs`ta özelikle Kumar sektörünün kimin elinde olduğunu, KKTC`nin önemli yatırım kaynağı olan Eğitim sektöründe hangi üniversitelerin terör örgütlerine ev sahipliği yaptığını, handi bankaların kara para akladığını, insan kaçakılığının nasıl yürütüldüğünü ve hengi partilerin yıllardır İsrail`in büyük hayallerine hizmet ettiğini, tüm bunların siyaset-ticaret- ihanet üçgeni ile nasıl ve kimlerin kontrolünde olduğuna iyi bakmak gerekir.

Sahi Yahudile adadan göçerken arkalarından kimleri bıraktılar?

Bıraktıkları nasıl Türk isimli, müslüman görünümlü kriptolar halinde kendilerini sakladılar.

Ve onlar ailler halinde bu ajanlıklara devam ettiler.

Yanlış anlamayın ben Bahailik adı altında ajanlık faaliyetlerini yürüten, sendikalarla Türk Milletine karşı kinlerini kusan, ezan okunmasından rahatsız olanlardan bahsetmiyorum.

Bilakis sürekli “ana vatan, ana vatan ” deyip ülkemizi sömüren, milliyetçi derneklere sızarak hem anavatanın hem de yavruvatanın sırlarını yabancı istihbaratlara pazarlayan, rakı sofralarının milliyetçilik sloganı atan hainlerden bahsediyorum.

Bu yüzden “Türkiye ne seni, ne paranı, ne askerini istemiyoruz” diyenlere çok kızmayın, onlar en azından düşüncelerinde, eylemlerinden netler.

Siz asıl “Anavatan, Anavatan” deyip siyonizmin uşaklığını yapan kripto milliyetçilere dikkat edin.

Allah birgün bize fırsat verirse onların kimliklerini, üç kuruşluk dünya nimetleri için Türk milletine olan ihanetlerini tek tek ortaya dökmek namus borcumuz olsun.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.