Erkan MACİT

Erkan MACİT

Corona

Corona

Şundan emin olun ki #coronavirus salgınını başlatanlarla, tohumlarımızı bozanlar, GDO'yu yayanlar, ormanlarımızı yakanlar, milyonlarca hayvanı öldürenler, o masum çocukların üzerine füze atanlar ve elinize o akıllı telefonları verip bizi esir alanlar hep o aynı şirketlerdir!

Anlaşılmıştır ki! Bundan sonrası biyolojik savaştır.

Ölümcül bir virüs dağılımı istiyorsanız en başarılı nokta Çin, yüksek nüfus ve giriş çıkış oranı oldukça yüksek. Bakın Bu virüs atak bildiğiniz hiçbir şeye benzemiyor. 14 gün içinde öldürüyor.

Hedef sadece Çin'i ekonomik olarak çökertmek değildir!

Böyle bakarsanız yanılırsınız ve yanıltırsınız!

Asıl hedef dünya nüfusunu azaltmaktır.

Ya şimdi Çin karşı atağa geçerse! Yeni bir virüs! Dünyaya yayılırsa! #coronavirus

Elbette bunlar senaryo olarak tasarlanmış. Ama bakın gerçekleştirdiler. Deney yapıyorlar virüsü deniyorlar.

Her yönden fiziki saldırılar olduğu gibi! Metafizik saldırılar da olacak! Düşüncelerinize dikkat edin! Ne olursa olsun olumlu düşünmeye gayret edin! Manevi kalkanınızı güçlendirin! Tabiatınız da direnir o zaman! Ekranlara çok bakmayın!

Kasıtlı olarak moral bozucu yayın yapacaklar!

Küresel boyutta insanlar üzerinde her türlü tuzak, hastalık, bela, şer hesap edenleri Allah muvaffak etmesin. Onlar dünya kamuoyuna ve insanlara büyük tuzak kurdular. #coronavirus aşısı ellerinde

Corona bir sonraki virüs saldırısının test aşaması. Yayılma hızını test edecekler. Asıl saldırı daha sonra. Gelecek gibi çünkü senaryoları hazırlayan küresel şirketler böyle karar aldı. Katliam Senaryosunu daha önceden hazırlamışlar!

1 Haziran 2010'da Rockefeller Vakfı hazırlıyor. #coronarvirues Raporu hazırlayan Global Business Network bu kuruluştaki kurucuları incelersek adamlar hepsi Prof. Doktorlar, Bilim adamları, komplo teorisyenleri, yazar, senaryo uzmanları yani örgüt komple donanımlı.

corona.jpg

Bazı kişiler corona virüsüne yakalanmıyor veya iyileşiyor Hangi DNA yapısı iyileşiyor ona bakıyorlar. Böylece sonraki virüs atak daha ölümcül olacak. Kademe kademe hazırlık yapıyorlar. Küresel şirketlerin karargâhı artık ÇİN.

Ama Allah'ında bir planı var!

"Onlara mühlet veriyorum. Şüphesiz benim tuzağım sağlamdır."

Kalem suresi - 45

**Erkan MACİT**

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Erkan MACİT Arşivi