Erkan MACİT

Erkan MACİT

HANEDANLARIN GEN PROJELERİ

HANEDANLARIN GEN PROJELERİ

İngiltere'de Genealogies Rase Standarts adlı Genetica bilim araştırma enstitüsü bölümü var.


Bu enstitü gen ve soyağacı üzerine kalıtımsal araştırmalar yapıyor. Ve doğrudan Kraliyet ailesine bağlı öyle gözükmese de bağlantısı var.

Onlar tüm ırklardan soy ağacını inceleyerek bebekleri sahiplenip yetiştiriyor. Sonra o soy ağacıyla karşılaştırıyor ve insanın irsi saydığımız şeyleri sadece hastalık değil esas huyu suyu olduğunu savunurlar. Ve ona göre kendi kriterlerine uygun geni buldukları çocukları sahiplenir yetiştirirler.

Ama onların da istedikleri genealogiya sahip sayılan çocukları alıp kaliteli bir şekilde yetiştirirler.

**

Prens HARRY'nin aileden çıkarılma nedeni de bu temele bağlı, yani alt sınıftan evlenmesi değil

Soy ağacı kriterleri tutmaması.. Soyağacında hanedanlığa yakın gen özellikleri çıkmadığı için belki de çocuklarında olacağı için.

***

İnsan genetik olarak karakter ve yetenekleri anne geninden aldığını savunurlar doğar doğmaz anneden ayrılan bebeklerin bile yüzde 70 kadar hapşırma, bazı şeylere rahatsız olma, insanları sevip sevmemesi dahi irsi temellere sahip diyor.


Mesela annesini doğduğundan 15 dk sonra asla görmeyen Bebek annesi sevmediği tip insanı sevmez gibi yada anne soyundaki çok yetenekler ses, resim yapma bilimsel yetenekleri tekrar ederler ve sadece dünya üzerinde bazı köklü aile çocuklarına talip oldukları bilgisi var .Tabi bunlar son derece dillendirilmiyor ama yine de dolaylı yoldan açığa çıkan bilgiler olduğu doğrudur.


***

Bu Enstitü araştırma yaptığı gen ve soyağacı kriterlerini etüt ederek dünyanın çoğu yerinde istediği özelliklere sahip bebek ve çocukları buluyor. Onların bilhassa savaş zamanlarında sahiplenerek yetiştirdikleri çok çocuklar var.

Tunus 'u örnek verebilirim. Tunus'dan sahiplendikleri çok özellikli genlere sahip bebekleri sahiplendiler. Kendi kriterlerinde yetiştirdiler.

Genealogies Rase Standarts adlı Genetica bilim araştırma enstitüsü doğrudan Kraliyet ailesine uygun kriterlerde gen araştırmaları yapmaya devam ediyor!


Bu önemli !!


DİKKAT!

 

 

resim1-013.jpg

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Erkan MACİT Arşivi