1. YAZARLAR

  2. Orhan KAŞIKÇI

  3. Ermeni yalanı ve ABD
Orhan KAŞIKÇI

Orhan KAŞIKÇI

Yazarın Tüm Yazıları >

Ermeni yalanı ve ABD

A+A-

Son zamanlarda moda bir terim girmiş hayatımıza... Her sene 24 Nisan da bir Ermeni soykırımı beklentisi içine giren bir azınlık var içimizde...

Acaba ABD başkanı senatoda ne diyecek... Günler öncesinden içimizde ki hain Ermeni zihniyetçileri tarafından gündem oluşturmak amacıyla yapılan yanlı ve kafa karıştırıcı cümleler birlik beraberliğimize zedeleme amaçlıdır. Biz Türk Milleti olarak asıl ve tarhı boyunca şerefiyle nam salmış bir milletiz. Bizim hiçbir savaş esnasında katliam yapma gibi bir canı ruha sahip olma lüksümüz yoktur. Biz savaşta bize sığınanı baş tacı yapan, çocuk, yaşlı ve sırtını dönene ateş etmeyen. Savaş ne gerektiriyorsa onu yapan bir milletiz. İstanbul fethedildiğinde Şanlı komutan Fatih Sultan Mehmet Han'ın şehre girişi ve hiçbir gayri Müslim’in burnu bile kanamayacak demesi, onlar bizim misafirimiz en güzel şekilde ağırlanacak fermanı dillerde iken bu millete leke süremezsiniz ey Biden ve Türkiye içindeki Ermeni sevicileri. Bu millet savaş meydanlarında destan yazmış bir millettir. Merhametiyle nam salmış bir millettir. Siz kimsiniz ki bu millete leke süreceksiniz. Ey ABD; tarihine bir bak bakalım nasıl bir ülke sahibi olmuşsun. Yerli ve ülkenin sahibi olan Kızılderililer nerede? Vatanında katledilen milyonlarca yerliler nerede? Bu katliamların hesabını vermeden kalkmışsın dünya üzerinde en eski medeniyet olan Türk Milletine leke sürmeye çalışacaksın! Kimsin sen ve kime hizmet ediyorsun. Sen Peygamberimiz tarafından övgüyle söz edilen bir milleti kirletme çabasındasın. Yapamazsın ey şer odaklı Allah düşmanı.

Biz ne Afrika'da katliam yaptık ne Avrupa'da katliam yaptık. Ne Bosna Hersek’i unuttururuz ne Çeçenistan’ı... Şu an bile desteklerinizle Myanmar’da katliamlarınız devam ediyor. Tüm İslam ülkelerinde katliamlarınız devam ediyor. Ama unutmayın ki "Hak Batıldan Üstün Olacaktır". Bunu da bilesiniz...

Gelelim içimizde ki Ermenilere... Başta Kılıçdaroğlu ve güzide ekibi Kaftancıoğlu ve diğerleri...

Bunların soyları incelendiğinde zaten Ermeni kökenli olduğunu bilmekteyiz. HDP'nin içinde olan tüm birimler zaten Ermeni kökenlidirler. Bunların her 24 Nisan yaklaşırken bu tavırları normal karşılanması gerekmektedir. Biz devlet olarak hem yazılı hem de görsel basında bunlara değer vermemeniz gerekmektedir. Dikkate bile almamamız gerekmektedir. Biz cevap verdikçe onlar kendilerini adam zannediyorlar. İşimize bakalım... Amaçları Türkiye'm üzerinden algı operasyonu yapıp bizim gibi şanlı bir milleti lekelemektir.

Bizim Ermeni veya başka bir milletle işimiz olmaz. Muhatap bile olmayız. Ülke siyasetinde muhalefet adı altında her fırsatta yalan politika üretmeye çalışan şer odaklı muhalefet partileri bir bir dize gelecektir. Bunların derdi ülke siyaseti değildir. Ülkemi zor durumda bırakıp şanlı adını lekelemektir. Ülkemin karışıklığından nemalanmaktır. Önce gezi olayları, sonucuna ulaşılamadan bir müddet gündem oldular ama sonuç alamadan yok oldular. Sonradan 15 Temmuz olayları ve sonucuna ulaşamadan yok oldular. Sonra Boğaziçi olayları, İstanbul sözleşmesi, kanal İstanbul, döviz olayları vb. Dikkat edilmesi gereken ne biliyor musunuz mu ey şer odaklı vatan hainleri siz maşa olmaya devam edeceksiniz bizde ülkemiz adına şerefimiz ve namusumuzla mücadele etmeye devam edeceğiz. Siz birilerinden emir alıp kullanılmaya devam edeceksiniz, Reis bu oyunlarınızı ilk günden kefenini giymiş bir vaziyette mücadeleye devam edecektir. Siz yalan söyleyeceksiniz Reis sizin yalanlarınızı yüzünüze vuracak. Herkes haddini bilecek ve artık ülke siyaseti neyi gerektiriyorsa onu yapacak. Bizim ne ABD ne AB’den bu saatten sonra korkumuz olmaz olamazda. Biz bu kadar saldırı ve haksızlığa karşı hep dik duran bir Reisimiz ve Ona destek veren bir millet olacak. Soykırımı yapanda katliamı yapanda Ermenilerdir.

Dünya bizim nasıl bir millet olduğumuzu da iyi bilir. Bin yıl 3 kıtaya adalet dağıtan ve şu an bile o kıtalara giderken aynı samimiyet ve heyecanla karşılaşan bir milletiz. Bizim varlığımız dünya üzerinde bir teminattır. NATO ülkelerine bakın en güvenilir ülke hangisidir. Kore'de namımız 75 yıldır sürer. Kısacası bir avuç Ermeni dünyaya hükmetmiş bir milleti basit yalanlarıyla lekelemeye çalışması gülünçtür.

Güneş balçıkla sıvanmaz.

Allah yar ve yardımcımız olsun... 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum