1. YAZARLAR

  2. Erkan MACİT

  3. Her yol Roma!
Erkan MACİT

Erkan MACİT

Yazarın Tüm Yazıları >

Her yol Roma!

A+A-

İçimizdeki  NATO'cuların NATO'ya girişimiz öncesi imza attıkları ve  bitkisel hayata sokulduğumuz  antlaşmalardan bir tanesi de ;

Eğitim sitemimizi kontrol eden Fulbright Eğitim Anlaşması Komisyonudur ... Bu anlaşma ile derin bir darbe  o zamanlar  vurulmuş oldu nereye? Kılcal damarlara  devletin eğitim sistemi  bir bakıma entübe edilmiş  bir hastaya  çevrildi.

*Fulbrıght Eğitim Komisyonu SÖMÜRGE VALİLİĞİ VALİ YARDIMCILIĞINI eğitim başlığında sürdüren kuruldur !!!  Yani bir SÖMÜRGE VALİLİĞİ ile eğitim sistemimiz  yabancı denetim ve yönetim  altına alınmıştır..

*Natotürkler ve fetotürkler 1956 dan 2007 ye kadar Devletin kılcallarında birbirlerine yoldaş oldular... CIA’ye, MOSSAD’a ve Vatikan’a ve İngiliz derin devletine derinden bağlı olan bir hareketin  kime  faydası olabilir ?

*Fetotürkler,  Natotürkler Milletin sırtında tuz pişiren icraatları olmadan toplum içinde devşirecekleri nesil bulamazlardı!!!  Birçok enstrümanı NATO'cular  sayesinde devreye soktular. Polise ,Askere, Yargıya, Eğitime sızdıkça sızdılar.. Her yol ROMA' idi  onlar için

ABD-CIA-Fetö   ile  öyle  tezgahlar  kurmuştu ki   15 Temmuzu bile ince ince oya yaparak ördüler. 

Natotürkler ezdi Fetotürkler kucakladı ,  tam şeytan tezgahı !!! 

Fazla  söze gerek yok!!

TÜRKİYE DEVLET OLARAK;    

* Sınav sistemlerini 
* Buralarda kazanıp memuriyet yedeğinde bekleyenleri
* 2008 2009 2010 Gül affı ile yüksek öğrenime dönenlerin tümünü  
* Yök - ÖSYM nin tüm sistemlerini ve sınavlarını 
* Eğitim müfredatındaki kalıntıları
* Eğitim kadrosundaki kalıntıları

VELHASILI Fetotürklerin tüm kalıntıları sökülüp atılmazsa ... Kuluçkada bekleyen Fetö guguk kuşları gibi zamanı geldikçe saatinden çıkar ve  guguk  guguk.. ! diye  ötmeye  başlar! 

İhtiyaç duyduğumuz şey ders kitapları müfredatlarının bu toprakların ruhuna, dünyasına, ruh köklerine ve ruh iklimine yabancılaşmış olmaktan kurtarılması olayıdır.

Bizim misyonumuzun temel dinamikleri bellidir; hertürlü asabiyet  bize vız gelir tırıs gider Salah ehliyiz ifsat bize uymaz , zalime taraf olmak mazluma zulümdür, hedefimiz insani kamil olmaktır,Allah için Şahid ve kayyim olmaktir. 


BU HAİNLER GELECEĞİMİZİ  VE HEPİMİZİ DE OLUMSUZ  ETKİLER .!!

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.