1. YAZARLAR

  2. Erkan MACİT

  3. Küresel Gücün Projesi Gladyatör Türkiye
Erkan MACİT

Erkan MACİT

Yazarın Tüm Yazıları >

Küresel Gücün Projesi Gladyatör Türkiye

A+A-

Küresel gücün projesi diyorum çünkü Ortadoğu bataklığında öyle bir oyun oynanıyor ki TSK’yı da bu oyunun içerisine çekmeye çalışıyorlar. Türkiye kendi ulusal güvenliğini tehdit eden sınırlar dahilinde Fırat Kalkanı operasyonu ile gerekeni yaptı ve yapıyor. Yalnız Türkiye’ye yapılan operasyon bu harekat ile geri teptirilmiş ki bu hala bizleri içeri çekmek için başta ABD olmak üzere birlikte hareket edenler bölgedeki terör örgütlerini silah desteğiyle birer tehdit haline getirmeye devam ediyor. Abd’nin Kürt kartını kullanması gibi..

gladyator.jpg

Yakın zamanda Türkiye'nin toprak olarak genişleyeceği ile ilgili bir takım haritalar yayınlanmaya başlandı mutlaka gözünüze çarpmıştır. O haritalarda Türkiye neredeyse Eski Osmanlı topraklarının tamamını kontrolü altına almış lakin Kudüs Merkezli İsrail topraklarına dokunmamıştı . Asıl garip olanda buydu. Eski toprakları olan Libyaya kadar Ortadoğuyu tekrardan muhafaza etmiş bir Devlet nasıl olurda İsraili alamazdı ? Bunun tek cevabı vardı eğer ön planda İsrailin temsil ettiği güç olan Küresel Sermayenin parasıyla Büyük Türkiye hayata geçmişse , işte ozaman İsraili topraklarına katmazdı. Bir nevi Amerikadan sonra Küresel Sermaye için Ortadoğunun Yeni Gladyatörü olacaktı Türk Devleti. Ama süreç hiçte onların istediği gibi ilerlemedi Hem Küresel Sermaye olan Hanedanlara hemde Küresel Güç olan Amerikan Derin Devletine , Türk Devleti uşağınız olmayacağım cevabını 2003 Mart Tezkeresinde onları yalnız bırakarak verdi. Gladyatör Türkiye Projesini hayata geçirmek için Ülke içerisinde bir ekip uyandırdılar yakın zamanda. Bu ekip Siyaset ve Medya içine entegre olmuş vaziyette hareket ediyor. Bu ekip içinde bulunan isimlerden örnek vermek gerekirse eğer ; Kendisini Stratejist olarak tanıtan , kimi çıktığı programlarda da kendisini Dr. Ertan Özyiğit olarak adlandıran bir şahıs var ekranlarda. Görenleriniz olmuştur. Bu malum Stratejistin bir lafı var her programda tekrarladığı ; Türkiye bir gün çok büyük bir ülke olacak ama sakın bunu biz yaptık demeyin... Bu şahıs ve onunda dahil olduğu ekipte bulunan diğer medyatik isimler , Yukarıda da anlattığım gibi Küresel Sermayenin emrinde Gladyatör Türkiye Projesini hayata geçirmek üzere topraklarımızda görevliler. Diğer yaptıkları algısal operasyonlar ise Türkiyenin bölgesinde Federatif bir yapıya gideceği ve bu Federatif yapıya İsrailide katacağı hakkında. Tamda bizim yukarıda anlatmak istediğimiz projenin somutlaşması için çaba sarfeden görevliler. Bu ekipte en mühim görevi üstlenmiş bir diğer kadro ise yakın zamanda Cumhurbaşkanlığına danışman olarak atandı. Bunları C.B"ya Danışman olarak atayan güç ise Derin Amerikan Devleti"dir. Emekli General Adnan Tanrıverdinin kadrosu "SADAT" Cumhurbaşkanının etrafını kuşatmış vaziyette ve Derin Amerika ile işbirliği yapmalıyız bahanesini sunarak Cumhurun önüne projeler getiriyorlar.

gladyator1.jpg

Derin Amerika , CumhurDanışmanı SADAT üzerinden Türkiye Cumhuriyetine, Türk Kimliğini reddedin Federasyon Devlet yapısına geçin ve Eyaletlere bölünün diyor. Çünkü Yeni Dünya Düzenini engelleyen Milli Bir Devlet kimliği , Anadolu topraklarında olmamalı aksi taktirde Yeni Dünya başarısızlığa uğrayacak.

Küresel SERMAYE : Servetin varislere devr edilmesi ile Hanedanlaşan Ulusüstü Şirketlerin sahibi Aileler.

Küresel Güç: Derin Amerikan Devleti ( Tapınak Şövalyeleri ) & Evenjelist İttifak

Bekleyin ve görün 2019-2023 projeksiyonunda Hepsi hak ettiği cevabı alacak!

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum