1. YAZARLAR

  2. Erkan MACİT

  3. Rothschild'in planı ne?
Erkan MACİT

Erkan MACİT

Yazarın Tüm Yazıları >

Rothschild'in planı ne?

A+A-

Savaşı kazananın yanında olacaklar..

Derin Savaşı kazananlar ULUS DEVLETLER Mİ? KÜRESEL GÜÇLER Mİ? bunu  göreceğiz! 

Olanı biteni anlayacağız..

Dünyanın şu an ki durumu! Sanki kıyamet öncesi! Çok hızlandı her şey! Her gün yeni bir felaket haberi ile uyanıyoruz.. Eskiden yüzlerce yılda olanlar.. Şimdi bir kaç ay içinde oluyormuş gibi!

17 Kasım 2017 de gazetelerde bir haber yer aldı. “İngiltere' de havada çarpışan uçak ve helikopter evin üzerine düştü” İngiltere'nin Buckinghamshire bölgesinde havada çarpışarak düşen helikopter ile uçağın sivil olduğu açıklanmıştı.

Enteresan!

Uçak ve helikopter hava sahası olarak Buckinghamshire bölgesinde?

Size de enteresan gelmedi mi? devam.

Başkent Londra'nın kuzey batısında yer alan Buckinghamshire'ın Aylesbury kasabası yakınında çarpışan hafif uçak ile helikopterin askeri nitelikte olmadığı belirleniyor.

Daha da ilginç olanı Buckinghamshire'da Rothshild ailesinin malikânesi Waddesdon Manor yakınlarında hava uçuş sahası olarak sizce birileri rahat rahat o bölgeyi kullanabilir mi?

Olay yeri yakınındaki Wycombe Hava Parkı'ndan yapılan açıklamada, her iki hava aracının da kendi tesislerinden havalandığı ve sivil nitelikte olduğu belirtiliyordu. Yapılan açıklamada, hava araçlarının özelliklerine ve mürettebat ile yolcularına ilişkin ayrıntıya yer verilmiyordu.

Orta da bir gizli soruşturmanın olduğu belli iken diğer enteresan olay ise ;

İngiliz Kraliyet Hava Kuvvetlerinin de uçakların askeri nitelikte olmadığını doğrulaması idi.

O bölge, o saha kolay kolay uçuş sahası olarak kullanılabilecek bir bölge değil.

Rothschild malikânesinin yakınına siz bu kadar kolay giremezsiniz. Üstelik hava araçları ile.

Önemli şeyler oluyor. Hem de çok önemli ve derin görüşmeler ve gizli toplantılar. Asya'dan Avrupa'ya ve oradan Amerika'ya daha ötesi de üzerinde güneş batmayan imparatorluğa kadar uzanan çok garip şeyler.

Olacak belki aklımıza ve hayalimize gelmeyen çok şeyler olacak. Her şey 7 Temmuz 1986'da bir müzayede evinde satın alınan IBM marka bir fotokopi makinesinin içinden çıkan belgeyle başlıyor. Hem de çok önemli belgeler. Bunları ilerleyen dönemde açıklarız.

Evet ŞATONUN YAKINLARINA UÇAK DÜŞÜYOR!

Hava araçlarının Rothschild Vakfınca idare edilen, aileye ait tarihi yazlık Waddeston Manor şatosu yakınlarında hem de? Rothschild'ler bir uyarıya mı maruz kalıyor? Bunu iyi etüt etmek lazım. Hatta daha da önemli konuya değineyim. Kraliçe Elizabeth sarayının bahçesinde gezinirken kendi koruması ona silah doğrulttu. Olay basına nasıl yansımıştı?

“İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth, neredeyse Buckingham Sarayı'ndaki gardiyanlardan biri tarafından yanlışlıkla vuruluyordu.”

Koruma yanlışlıkla Kraliçeyi vuracaktı! Burada çok tuhaflık var. Çünkü Kraliçe bu olaydan sonra gitmek terk etmek ifadelerine varan demeçler verdi. Geçtiğimiz aylarda dikkat ettiyseniz görevi bırakmak başka bir yere yerleşmek gibi hususlarda haberler çıkmıştı.

Rothschild ailesi Çin'e yöneliyor. ÇİN büyük atılımlar yapıyor. Ve Huawei'nin en büyük destekçisi oluyor. Milyar dolarlık anlaşmalar ve sözleşmeler.

Şirketler ve büyük destek kuruluşları. ?

Ama buna karşılık karşı harekât yapan Pentagon ve CIA.
Beyaz Saray ve Pentagon ara ara gerilim yaşıyor. İstenmeyen şeyler oluyor. Hem de çok garip şeyler.

2018 ‘de olan önemli hadiselere bakalım o halde;

Vietnam Devlet Başkanı Tran Dai öldü. George H. W. Bush öldü. Rusya Askeri İstihbarat (GRU) Başkanı İgor Korobov ,Eski CIA Başkanı General Hayden felç geçirdi. Belçikalı milyarder Albert Frere öldü. ABD'nin 5. Filo Komutanı ölü bulundu. ABD uçakları Japonya açıklarında çarpıştı.. 2018 ‘de son 1 Ay da olan hadiseler ??

Hatırlarsanız Huawei şirketinin Mali İşler Direktörü olan kızı Meng Wanzhou'nun tutuklanmasından sonra ilk kez uluslararası basın karıştı ve olay dünya kamuoyunda büyük yankı uyandırdı.

Çinli teknoloji firması Huawei'nin kurucusu Ren Cengfei sessizliğini bozdu ve “ABD bizi asla yok edemez. Dünya bizi bir kenarda bırakamaz çünkü biz daha ilerdeyiz. Daha fazla ülkeyi geçici olarak bizi kullanmamaya ikna etseler de, her zaman işleri bir nebze küçültebiliriz” demişti. Neden  bunu  demişti?

Çin'i  Karargah  olarak seçenler  Çin içinde  başka bir karargahın  farkında  değillerdi! Corona Covit19  salgını  ile herşey bir anda tersine döndü.

Evet, çok güçlü bir şey var Çin' de hareket eden  aynı zamanda  Yeni bir dünya düzenine paralel giden ama kendi usullerine göre problemleri çözen bir örgüt.

Hem de akla hayale gelmeyecek kadar büyük bir örgüt. Rothschildi tehdit eden yeri geldiğinde ABD'ye kafa tutan Pentagon ile yarışan bir örgüt. İLLUMINATİ ile savaşan bir örgüt. Daha önceki  yazılarımda Çin merkezli güçlü bir yapılanmanın Küresel anlamda faaliyetlerini duyacağız. demiştim.

Küresel çetelerin ve Tapınakçıların  birebir savaştığı bu yapılanmanın  adını  ilerleyen zamanlarda  çok duyacağız.

Küresel şirketler ,Hanedanlar, Tapınakçılar Oonlar Ulus Devletleri  yıkmak için Yeni Dünya Düzenini getirmek toplumları  köle yapmak  için uğraşıyorlar.

Ama onlarında  karşılarında  cephe değiştiren ve yeri geldiğinde Ulus Devletlerin yanında olanlar da onlara karşı duruyorlar Bloke yani.

Ve Dikkat! 3 aylık süreçte dünyanın en önemli şirketlerinin CEO'ları #Coronavirus'le birlikte görevlerinden el çektirildi! Tuhaf bir durum değil mi? Bugünler için hazırladıkları 'dijital kadro'ları iş başına getirdiler.. Kim ki o şirketlerin sahibi? Bunuda anlayacağız. 

Dijital Kölelik' başlatmak isteyenler Ulus Devletlere  kafa tuttu!

Bill Gates israr ediyor.. Coronavirüs'ü önlemek İçin “Dijital Takip Sistemi” ve "Mikroçip" şart!" Böylece insanların DNA'sı vücutlarına ekilen bir 'şey' aracılığıyla dijital olarak izlenebilecek.. Küresel Şirketlerin hedefi budur. Trump ileride bu şirketlere kafa tutacak! Çünkü Çin merkezli tehtidi devam ediyor!

Japonya, Kuzey Kore, Güney Kore, Kazakistan, Kırgızistan, Laos, Endonezya, Filipinler, Vietnam, Tayland, Kamboçya gibi Asya ülkelerinin diplomatları, bürokratları, işadamları ve sanat camiasının katılımlarıyla faaliyet yürüten bir örgüt adı bizde kalsın kitabımızda yer vereceğiz.

Çok önemli  şeyler olacak Çook!

Takipte Kalın!

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.