Erkan MACİT

Erkan MACİT

Savaşın ötesi! Anunnakiler Dünyamızı yabancı varlıklar mı tehdit ediyor?

Savaşın ötesi! Anunnakiler Dünyamızı yabancı varlıklar mı tehdit ediyor?

İstihbaratçı dostumla yine buluştum. Enteresan haberler var dedi. NASA ve Pentagon’un bu konuda ciddi çalışmalar yaptığını söyledi. 'Hatta ok yaydan çıktı' dedi Neden? dedim.

Çünkü Bütün konumuyla bu olayların ciddiyetinin farkına varan devletler yakinen takipte dedi.

Rusya’dan da bahsetmek istiyorum. Vladimir PUTİN geçtiğimiz yıllarda çok derin bilgilere ve gizliliğe sahip bazı açıklamalar yaptı.

Fakat yeteri kadar bu durum basına ve medyaya yansımadı. Öyle olması
gerekiyordu! Devam K.IRAK ABD’nin adeta kullandığı laboratuvarı gibi. ABD’nin Kuzey Irak’ı işgali ile birlikte birçok şey değişti.

Tonla gizli evrak uçaklarla ABD üslerine taşındı. Kadim bir medeniyetin izleri de o belgelerde. Ancak ABD burada çok ciddi çalışmalar yaptı. Hatta Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı (Pentagon) çok konuşulacak bir açıklamaya imza attı. Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı Sözcüsü Christopher Sherwood, basın mensuplarına UFO'lar ve uzaylılarla ilgili açıklamalarda bulunmuştu.

Sherwood yapmış olduğu açıklamalarda Gelişmiş Uzay Tehdidi Tespit
Programı isimli proje kapsamında, uzun yıllardır UFO'lar üzerinde araştırma yapıldığını belirtmişti.

ABD'nin 38 gizli projesinin üzerindeki gizem geçtiğimiz dönemde kalkmış, ABD Defense Intelligence Agency'ye ait (Savunma İstihbarat Servisi) belgeler yayınlanmıştı.

Yayınlanan belgeler arasında UFO belgeleri de yer aldı. Söz konusu belgelerde ABD'nin lazer silahı, görünmezlik gibi projeler kapsamında milyonlarca dolar harcadığı ortaya çıktı.

Devam ediyor anlatmaya istihbaratçı dostum.

Rusya'ya niçin gelmek istedim. Onu da hemen anlatayım. PUTIN bir açıklama yaptı. K.IRAK ve Suriye’de bazı yabancı varlıkların olduğunu hatta bunların Anunnaki olduklarını söyledi. Bu durum haliyle ABD ve Vatikan’ın hiç hoşuna gitmedi. Ne alaka dedim VATİKAN? Dur dedi dostum
anlatıyorum sırayla…

PUTIN ABD’ye açık uyarı yaptı. İran’ın Suriye’de hakim olduğu bölgeleri ABD
tarafından füze saldırıları ile bombalaması bazı varlıkları rahatsız etmişti. İşte PUTIN burada ciddi uyarılar yaptı. Anunnakilerin o bölgede yoğun olduğunu ve bunlarla adeta savaştığını anlatıyordu PUTİN.

Bu durumla alakalı özel ekipler ve birlikler Spetznas birlikleri görevlendirilmiş ve çok ciddi zayiatlar verilmişti. Federal Servis Bürosu ajanı Dimitri Osmosovich’de bu konuyu doğruladı. Hatta ona göre, çok ciddi savaşlar yapıldı. En taze bilgi ise geçtiğimiz geçtiğimiz yıl ekim ayının bir cumartesi
günü Rusya Özel Kuvvetleri Norveç bölgesinde bir Anunnaki bölgesine girmek için görevlendirildi ve yok etti.
3 Ekim 2019'da Kuzey Kutup Dairesi'ni gezen Rus taktik dronlarının, Norveç ile Kuzey Kutbu arasında yer alan Norveç takımadaları Svalbard'daki mamut mağarasının yakınında Anunnaki varlığının belirtileri tespit ettiğini iddia etmişti.

Osmosoviç, bu yeni tasarlanan insansız uçakların, onları Anunnakileri görme ve algılama spektrumu için görünmez kılan bir “gizli boya” ile kaplandığını ve “aşırı irtifalarda” bile Anunnaki'yi karasal yaşam formlarından ayırabilecek optiklerle donatıldığını söylüyordu.

Silahlı olmasalar da, dronlar Rusya'nın Ural Dağları'ndaki Metzgoya dünya dışı araştırma istasyonundaki operatörlere gerçek zamanlı video ve taktik veriler iletiyor.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, istihbarat analizini yaptı ve Savunma Bakanı Sergei Shoigu'yu Anunnaki bölgesine sızmak ve yok etmek için 12 kişilik bir Spetznas ekibi kurmaya yönlendirdi.

Bu eylemleri ve operasyonları geçmişte Rus askeri tatbikatlarından ötürü öfkelenen İskandinav komşularıyla gerilimlere rağmen yaptı.

Anunnaki istilacılarının gezegeni kurtarmak için gereken her şeyi yapacağız dedi. Putin bu konuda kararlı olduğunu gösterdi. Anunnaki istilacılarının gezegeni kurtarmak için gereken her şeyi yapacağız ”diyordu.

Durum bu halde mi? diyorum dostuma devam ediyor. Daha da vahim durumlar var! Tabiki bu durumda değil diyor Kaynak haberlerimden aldığım istihbarata göre; TRUMP bu konuya inanmak istemiyor.

Trump ilk başta Putin'e inanmadı. Putin'in uydurduğunu düşünüyordu. Trump, Putin'in Anunnaki açıklamasının muhtemelen Suriye Arap Ordusu'nun (SAA) düşen yoldaşların intikamını almak için
uydurduğunu, düzmece olduğunu ve Amerikan Özel Kuvvetlerinin onları kolayca gönderebileceğini söyledi.

Putin ona Kremlin'in bünyesinde şifreli fotoğraflarını ve Resul-Ayn yakınlarındaki Suriyeli sivilleri katleten Anunnaki savaşçılarının videosunu gönderdi. Trump'ın sersemlemiş sessizlikte
fotoğraflara çekinerek baktı.

Ve Putin'e bilgi için teşekkür etti..

Beyaz Saray’da bazı araştırmaların başlaması için talimat verdi. Araştırmaları Nıbıru gezegeni dâhil olmak üzere efsaneleşmiş bir gezegen için araştırma ekibi kurdu. Hatta Uzay silahları ve donanımlarının en yüksek teknolojiye sahip olduğunu Nibiru için tüm hızıyla araştırmalarını yoğunlaştırdığını ekibinin gerekirse uzaya en yüksek donanımlı gemilerini göndereceğini söyledi. Peki dedim dünya kamuoyu bu konuda neden sessiz? Dur dedi istihbaratçı dostum. Sessiz değil izliyorlar.

Çünkü birilerini rahatsız eden konularda oldu. Kim dedim? Az önce VATİKAN dedin ya dedi.

Evet! VATİKAN Trump’a gizli bir mektup gönderdi. Mektupta “NIBIRU’ya gitmeyin ölümden başka bir şey bulmazsınız…” mesajı netti.

Ama Trump’da bu konuda ısrarcı. Ne olduğunu henüz anlamış değil.
Bu konu da biz neredeyiz peki? Dedim güldü istihbaratçı dostum tam da içindeyiz zaten dedi.

Erdoğan Trump’ı aradı ve Anunnaki varlığının doğru olduğunu söyledi dedi. Enteresan dedim.

Mezopotamya kadim bir bölge ve orada her şey oluyordu.
ABD Kuvvetleri Suriye'de Anunnaki'den Kaçıyor!!

150 kişilik ABD Özel Kuvvet birlikleri ve iki düzine “danışman”, kendi yönlerine giden dünya dışı istilacıların güvenilir belge ve raporlarını aldıktan sonra Suriye'nin Menbiç bölgesinde de ABD kontrollü bir yerden daha doğrusu üs’ten kaçtı. Gece Avcısı olarak bilinen 160. Özel Operasyonlar
Havacılık Alayı'ndan gelen yedek helikopterler  kara kuvvetlerini çekmeye başladı. Diğerleri Hummer veya diğer askeri araçlardan kaçtı.

Trump'ın General Clarke'a yaptığı çağrıdan 30 dakika sonra, kamp
terk edildi, tamamen terk edildi.

Anlatmaya devam ediyor dostum.

5 Ekim 2019 ‘un sabah saatlerinde Spetznas birimi, Anunnaki mağarasının üç kilometre güneydoğusundaki bir platoyu havaya uçurdu. Akustik ve elektromanyetik enerji silahlarının yanı sıra devrim niteliğinde yeni bir mühimmat ile donatılmışlardı. Metzgoya, onlara, kullanıcının Anunnaki leri
bir yerden diğerine anında ışınlanması için kullanılan diğer görünmez portalları görmesine izin verdiği iddia edilen yeni bir optik görüntüleme silah cihazı..

Ve bunu kullandılar. Ekibin mağarayı koruyan sadece üç Anunnaki ile karşılaştığını operasyonda öğrendik.

Tek bir Rus zayiatı olmadan onları kolayca avladılar. Bu açıklamalar yeterli değilse sana bir bilgi daha vereyim dedi dostum. Nedir dedim?

Yeni Rus Başbakanının Oğlu Anunnaki ler tarafından öldürüldü. Mikhail Mishustin'in oğlu Alexi.

Rusya Federal Büro FSB operatörü Dimitri Osmosovich’ e göre Geçen yıl, oğlu Alexi Suriye'nin kuzeybatısında bir Anunnaki tarafından görev sırasında öldürüldü. Alexi, ülkenin Özel Hizmetlerinde bir ayrıcalıkla hizmet ediyordu. .
Yani durumlar karışık gibi dedi dostum..

Putin'in 2017 Nibiru ifşa tehdidinde Vatikan öylesine travmatize olmuştu ki, onu öldürmek için İsrail muhaliflerini işe aldı, böylece İsrail'i suçlayabilir.

Avrupa'da Angela Merkel ve Emmanuel Makron, benzini etkisiz hale getirdiği iddia edilen yeni geliştirilen bir kimyasal kullanarak ülkenin petrol rezervlerini kirleterek Rusya'yı iflas etmekle tehdit etmişlerdi. Unutma dedi..

Hatta Putin'in Bakanlar Kurulu'nun Başbakan Dimitri Medvedev de dahil olmak üzere ANUNNAKİ’ler konusunda anlaşmazlığa düştükleri için Dimitri Medvedev kabinesi istifa etti.

Bu olaylar daha çok su götürür o halde dedim. Evet dedi dostum.. !

Bir savaş başladı ama emin ol bu savaş çok başka bir savaş. Görünen savaşın arkasında bir savaş var dedi.

GELİŞMELERİ YAKİNEN TAKİPTEYİM.!

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Erkan MACİT Arşivi