1. YAZARLAR

  2. Erkan MACİT

  3. CIA'nın Medyumları
Erkan MACİT

Erkan MACİT

Yazarın Tüm Yazıları >

CIA'nın Medyumları

A+A-Eski gazete kupürlerine bakıyordum. CIA ile ilgili 26-01-2009 tarihli bir gazetede CIA’nin haber alma konusunda ciddi ciddi medyum yetiştirdiği haberine dikkatimi verdim. Bu konuyu hatırlarsanız Pentagon ve NASA'nın Metafizik boyutunda ele aldığı istihbarat savaşları makalemde kısa ama detaylı yazmıştım. Şimdi gelelim Önem arz eden konuya. Evet, Amerika’nın haber alma örgütü CIA (Central Investigation Agency) "Star Gate " gizli kodu altında yüksek duyarlıklı uzman yetiştirme merkezi, dünyanın her noktasında ajanları bulunan bu kuruluşun resmi faaliyetleri arasında medyum, metafizikçi ve cinci yetiştirmek önemli bir aşamaya gelmiş.
Hatta bu konu ile ilgili Türkiye'de de çok ciddi çalışmaları olduğunu yazmıştım. (İzmir NATO Üssü ve Hamza Baba Türbesi) çok önemli bir kilit nokta ki Atatürk'ün de İzmir'de ki Hamza Baba Türbesi ile ciddi çalışmaları var. Sabır bekleyin zamanı geldiğinde bu konular bizim aracılığımız ile gündeme gelecek. Ayrıca Devletçe de takipteyiz...

 

Devam. CIA ile birlikte Metafizik konularına ağırlık veren bir devlet de dönemin Sovyetler Birliğidir. Sovyetlerin kendi medyumlarını yetiştirmek için KGB bünyesine 60 milyon ruble tahsis ettiği bilinmektedir. CIA Sovyetlerin ABD deniz altılarını medyumların bilgilerine dayanarak yerlerini tespit edeceğinden dahi şüphe etmiştir. KGB tarafından istenilen medyumların uzak bir coğrafyada ne olduğunu tahmin etmeleridir. Ve bunu da kısmi olarak başarmışlardır. Psişik yetenekleri bünyesinde bir araya getiren KGB CIA ile bu konuda çok ciddi anlamda istihbarat savaşları vermiştir. Örneğin CIA medyumlarından 1986 yılında Libya bombardımanından önce Kaddafi'nin nerede olduğunu 1994 yılında Kuzey Kore'de Plütonyum depolarının yerini 1981 yılında ise İtalyan Kızıl Tugaylar tarafından kaçırılan rehinenin nerede saklandığı Afrika'da düşen Sovyet Tu-95 bombardıman uçağının yerini tahmin etmelerini istemiştir. CIA telepati yöntemleri ile istihbarat bilgileri elde etmeye 1972 yılında başlamıştır. Hatırlarsanız Tibet dağlarında Buda Rahiplerinden telepati dersleri alan CIA ajanlarının bu konuda bayağı mesafe kat ettiklerini hatta Rus Gizli İstihbaratı ile adeta yarıştıklarını yazmıştım.

CIA bu çalışmalarını SRI (Stanford Research Institüe) Stanford Araştırma Enstitüsü elamanlarından Russel Targ ve Harold Puthoff’un yönetiminde sürdürülmüştür. Yirmi yıl boyunca CIA medyumluk çalışmalarına 20 milyon dolar tahsis etmiştir. Yani CIA ile KGB arasında medyumlar savaşı yaşanmıştır. Medyumlar ile yapılan çalışmalardan oturdukları yerden telepati yöntemi ile istihbarı konuda ve Devletlerarası operasyonlar ile alakalı akla hayale gelmeyecek istekler istenmiştir. 1995’te CIA’ ya medyumluk ödeneği olarak 500.000 dolar ödenek ayrılmış, aynı yıl CIA AIR (Amerikan Institute of Research) Amerika Araştırma Enstitüsünden medyum programını değerlendirmesini talep etmiştir. Fakat gerekli olan cevabı istedikleri gibi alamamıştır. Çünkü AIR’ın verdiği raporda Medyumların tahminlerinin başarılı veya başarısız oldukları konusunda net bir sonuca varılamamıştır. Medyumların çalışmasına ek olarak kuantum fiziği ne dayalı aletler ile istihbarı çalışmalara devam edilmiştir.

Beyin hücrelerinin kontrolünü sağlayan cihazların geliştirilmesi ile Medyumlardan çok fazla destek de alınmıştır. Çünkü medyumların beyninin psişik yeteneklerini sergilediklerinde ki beyin içerisinde ki biyolojik işlevi kontrol altına almaya dayalı cihazlar ile sağlanmıştır. SQUID ( Superconducting Quantum İntreference Device) Süper iletken kuantum girişim cihazı Beyin ve kalp elektrik akım şiddetindeki en küçük değişimleri tespit ederek bu kritik organların fonksiyonları hakkında güvenilir bilgiler aktarabilen hassas bir alettir. Medyumlar ile desteklenen bu cihazlar sayesinde birçok bilgiler elde edilmiştir. Ancak sinema filmlerinde görebileceğimiz bilimsel yönden destekli ve de psişik yetenekler ile gerçekleşen bir takım olaylara rastlamışınızdır.

CIA ve Pentagon Amerikan sinemasına hâkim pozisyonda olduğundan film sektörüne bazı konuları ele alacakları mesajları önceden gönderilir. Ve bu konular Amerikan film sektöründe konu edilir. Bilimsel çalışmalar, savaşlar, Cyborg savaşları, işgal planları, Psişik savaşlar, düşünce okuyan robotlar… Neden mi bunları yazdım? Son zamanlarda ki Hollywood sektöründe ki filmleri mercek altına alın… Dünya yeni bir boyutta savaşlara sahne olacak…

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.