1. YAZARLAR

  2. Orhan KAŞIKÇI

  3. Hilal'e taarruz eden Haçlılar
Orhan KAŞIKÇI

Orhan KAŞIKÇI

Yazarın Tüm Yazıları >

Hilal'e taarruz eden Haçlılar

A+A-

​​​​​​Vatan ve bayrak Türk milletinin kutsalıdır. Bu millet vatan ve bayrak için yaşar. Her dönem vatan söz konusu ise gerisi teferruattır sözü bu millet için söylenmiştir. Her şehidimiz yüreğimizi dağlar ama direncimizi bir o kadar daha arttırır. 13 şehidimizde de 40 bine yakın şehidimizde de bu hisle hareket edilmiştir. Onlar mağarada şehit edildiklerinde bir çoğumuz yataklarımızda huzurla uyuyorduk. Ama bilesiniz ki o şehit edilme esnasında " Allah'u Ekber" sesleri o mağaranın içinden Tüm vatansever milletimizin içine nakış nakış işleniyordu.

Allah'ım şahittir ki bu millete bu acıyı veren kâfir ordusu, arzularına veya emellerine ulaşamayacaktır. 751 Talas savaşıyla İslamiyet'le tanışan yüce Türk milleti o tarihten itibaren bu şanlı bayrağı yani " İslam Hilal'ini" şanla şerefle bu günümüze kadar taşımıştır. Bu taşıma ilelebet de devam edecektir. Evet Hilal ile haç'ın savaşıdır bu. Bu "Hilal" yere düşene kadar bu kâfir sürüsü bu milletin üzerinden her türlü oyunu oynamaya devam edecektir. Hiç bitmek bilmeyen hedefleri her defasında başlarına geçecektir. Bu Malazgirt de de böyle oldu, İstanbul'un fethinde de böyle oldu, Preveze'de de böyle oldu, Çanakkale'de de böyle oldu ve 15 Temmuz’da da böyle oldu. Ve kıyamete kadar da böyle olmaya devam edecek. Bu kâfir ordusunun Vatanımız üzerindeki hedefleri ve arzuları hiç bitmeyecektir. Bunların Bizans oyunları hep var olacaktır.

Nedir bu kâfir grubunun oyunları? Siyasetimiz deki irili ufaklı partiler ve bu partilerin siyasi ayaklarını örgütlemek ve ülke bütünlüğümüzü tehlikeye sokmak. Ülkemizdeki terör gruplarını örgütleyip, milletimizin arasında gerginlik yaratmak. Kısacası içten ve dıştan ülkemin bütünlüğünü ve huzuruna saldırılarda bulunup kendi örgütlediği siyasilerle hareket edip onları göreve getirmek.

Kimdir bu iç ve dış güçlerden destek alıp ülkemin bütünlüğünü tehlikeye sokan siyasiler. PKK destekli HDP. Feto destekli Meral Akşener'in "İYİ" partisi. ABD ve AB gibi destekli CHP ve irili ufaklı siyasi partiler. Bu şer odaklarına karşı 20 yıldır ülkesi için "kefenini" giyen bir lider; Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve bu liderin siyasi partisi Ak parti. Bu şer odaklı partileri destekleyen dış güçlerin amacı tamamen egemenliğimizi elimizden almak ve Hilal'i haça esir etmek. Bilmez misiniz ki? Esir olduğu hiçbir dönemde görülmemiştir. PKK destekli HDP 13 askerimizi bir mağarada şehit ediyor, tüm şer odaklı partiler Yüce devletimizi suçlayıp, siyasi odaklı algı oluşturuyorlar. Bu şer odaklı partilerden bir tanesi bile PKK görünümlü HDP'yi lanetleyemiyor. Bırakın lanetlemeyi ona içten içe destek veriyorlar. Kılıçdaroğlu ve CHP yüce meclisimize gelen HDP ağırlıklı fezlekeyi ön önde ret edecek parti izlenimi veriyor. İçten içe ret etmiş bile. Bir HDP genel başkanı gibi demeçler vermeye devam ediyor. Kaftancıoğlu o köprüyü daha önceden örmüştü bile. CHP vefatının 10 yılına giren, Rahmetle andığımız Sayın Erbakan Hoca'mızın kapatılan partileri için bile çıkarmamıştır. Yok yok çıkarmıştır. "Laiklik" elden gidiyor deyip, yüce Meclisimizden Merve Kavakçı "Çıkarın, atın bunu dışarı" diye bağırarak çıkarmıştır. İYİ partide bu fezlekede kafaları karışık bir izlenim veriyor. Daha Fetö'den emir gelmediği belli. Birde az da olsa parti içinde vatanını seven kişiler olduğunu bilmektedirler. Ya onları yok sayacak ya da tabi olmalarını isteyecekler. İrili ufaklı şer odaklı siyasiler zaten saflarını demeçleriyle göstermişlerdir.

Kısacası, milletimizin canını acıtan ve tüm ülkeyi yasa boğan bu olay sonucunda millet olarak tek yumruk olacağımıza yine şer odaklı siyasi destekli partilerden algı operasyonu yapılmaya da devam edildi. Bu Gezi Parkı olaylarında da aynı oldu, Boğaziçi olaylarında da aynı olmuştur. Tek amaç ve hedefleri vardır. Hilal'i esir almak... Hilal’le Haç ‘in savaşı, Reis ile şer partilerin savaşına dönüştü. Bu Hilal Reis'in ellerinde yükselmeye devam edecek. Hiçbir dönem yere düşmediği gibi bu dönemde düşmeyecek. Onlarca ok yiyen ama elinden düşmeyen Hilal'i İstanbul surlarına diken Ulubatlı Hasan gibi. Bu Hilal basit simgeleri olan bir bayrak değildir ey şer odaklılar. O bayrak çok anlam taşır üzerinde. Önce onu okuyup anlamak lazım. Bakarak anlamak mümkün değildir. Yaşayarak anlamak, hissederek görmek ve inanarak bakmak lazım. O bir haç gibi basit bir simge değildir. O Türk milletinin, Reis'in yaşama sebebidir. Bu şer odaklı partiler ülkemizin menfaatlerini hiçbir dönem önemsememişler. Reis ne diyorsa karşı çıkmayı görev saymışlardır. Reis "Kanal İstanbul" diyor, şer odaklılar yaptırmayız, hayır diyorlar. Reis "3.havalimani" diyor, şer odaklılar yaptırmayız, hayır diyorlar. Reis her dönem rektör ataması gibi atama yapıyor, şer odaklar yapamazsınız diyor. Reis Hilal diyor şer odaklılar hayır Haç diyor. Reis Anayasa değişikliği diyor, şer odaklılar yapamazsınız hayır diyor. Reis bembeyaz süte Ak diyor, şer odaklılar hayır kara diyor. Kısacası Reis ne derse bu şer odaklılar tersini demeyi görev bilmişler. Kazanan Reis olacak. Kazanan Hilal olacak. Allah yar ve yardımcısı olsun...

Orhan Kaşıkçı

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.