Erkan MACİT

Erkan MACİT

Nereden çıktı bu uzaylı istilası?

Nereden çıktı bu uzaylı istilası?

Birleşmiş Milletler üyesi devletler 1990'lı yılların başında, uzaylı istilası için işbirliği yapmayı kabul eden gizli bir uzay programına imza attılar.  Birleşmiş Milletler uzay programı hakkında daha fazla ayrıntı  elde edilen bu bilgiler NATO tipi uzay programı olarak, bir e-posta röportajda “Milletler Küresel Galactic Arenası.” olarak açıklandı  Çok gizli olan bu rapor daha sonra ifşa edildi.


BM uzay programının kökenlerinin 1980'lerde başladığını , Başkan Ronald Reagan'ın yabancı bir tehdide hazırlanmak için küresel işbirliğine duyulan ihtiyaçla ilgili açıklamalarıyla birlikte paralel olarak açıklaması ile resmen böyle bir programında varlığı kanıtlanmış oluyordu!  

Açıklanan bu e posta röportajda, 20 yıllık görev turunda bir dizi gizli uzay programı ile, Küresel Galaktik Milletler Cemiyeti'ne (GGLN) ait bir başka güneş sisteminde bir ay üssünü ziyaret edildiğini söyleyerek başladı. Oraya Dünya ile egemen güçler  arasında yıldızlar arası seyahat etmeyi çok hızlı kılan bir portal mekik sistemi ile ve bu yüksek teknoloji üzerinden gittiğini söylüyordu.
Sadece birkaç dakika! .

GGLN ( Küresel Galaktik Milletler Cemiyeti ) egzomasının yakındaki bir gaz devinin etrafında dönen nefes alabilen bir atmosferinin  varlığı tespit edildi. Gaz devinin Pleiades yıldız sisteminin bir parçası olduğu söylendi, ancak bu doğrulanamadı. Ay üssü personelinin çoğu, Gezegenler Arası Kurumsal Konglomera tarafından sağlanan ileri teknolojiler üzerinde çalışan bilim adamları ve mühendislerdi. Dünyayı olası bir uzaylı istilasından korumak için bu teknolojileri geliştiriyorlardı.
Yapılan çalışmalar  gizli yürütüldü. Uzaylı istilası neden gizlendi? Uzaylı olarak lanse edilen ne tür bir canlı  kolonisi idi? Bunu gizli arşivlerde yıllarca sakladılar. 

Ronald Reagan'ın en  çarpıcı açıklaması  21 Eylül 1987'de Birleşmiş Milletler Genel Kurulunda sunulan yabancı tehditlere ilişkin güvenlik  programı açıklamaları arasındaki bağlantıyla ilgili daha önce yaptığı açıklamaları detaylandırdı . Bu konuşma, Birleşmiş Milletler üye ülkelerinin anlaşma sağlaması için bir  katalizördü.Gizli bir uzay programı oluşturmak ve bundan diğer ülkelerin haberi olmadan bu programı yürütmek.

Bu program GGLN, Gezegenler Arası Kurumsal Kongrenin bel kemiği haline gelen aynı çok uluslu havacılık şirketleri tarafından sağlanan gelişmiş uzay teknolojileri ile tedarik edilecekti .Ve bundan da çok kar sağlayan güçler olacaktı. Dünyayı başka bir tehdit boyutunda görürken  gelen bu tehditden de fayda sağlanılması mı öngörüldü? 

Sunulan ve açığa çıkan röportaja göre   nihai sonuç, GGLN'nin ağır bir şekilde bölümlere ayrılmış ve Dünya'yı yabancı bir tehditten korumak için gelişmiş savunma sistemleri inşa ettiklerine inanarak manipüle edildği idi. Yani  bir bakıma saklanılmak istendi.  Farklı dünya dışı varlıklarla ilgili tüm bilgilere sahip değildiler ve böylece Dünya'yı savunmak için mızrağın ucu olduklarına inanarak kolayca manipüle edilebilirler dendi. Dünya'yı tehdit edebilecek uzaylıların kim olduğunu tartışılmadı, ancak Reagan'ın daha önce açıkladıklarına dayanılarak haber üstü kapalı geçiştirildi .

Ronald Reagan ve BM gizli alan programı arasındaki ilişki hep  tartışıldı. Bir iddia edilen konuda brifing  olarak yapıldı. Reagan 1981 deki açıklamasını baz alan ve  ilgilendiren düşman uzaylılara karşı bir brifing verildi yabancı bir tehdit ve planet işbirliği söz konusuydu.

Sovyetler Birliği'nin kozmonotların, çoğu üç kişiye kadar daha fazla personel barındırabilecek küçük mekik ile  uzaya gidebileceği “kozmosferleri” geliştirmesi de dahil olmak üzere diğer önemli tarihsel gelişmeleri tartışıldı. Sovyetler, 1950'lerin sonlarında Amerika Birleşik Devletleri'nde geliştirilen gizli uzay programlarında daha büyük bir role sahip olmak için kozmos küre programlarını rehber olarak kullandı. Nerden çıktı şimdi bu uzaylı istilası  dememek için 80 lerde başlayan ve gizli yürütülen işbirliği ve programları iyi araştırmak gerekir.

Öyle Ya NERDEN ÇIKTI ŞİMDİ BU UZAYLI İSTİLASI.. e bizde ne var?

Geliyor, gelmekte olan !
2023  Kayaların Oğlu desek mi?


 

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Erkan MACİT Arşivi