1. YAZARLAR

  2. Burak İĞLİKÇİ

  3. ELEKTROMANYETİK SİLAHLAR
Burak İĞLİKÇİ

Burak İĞLİKÇİ

Yazarın Tüm Yazıları >

ELEKTROMANYETİK SİLAHLAR

A+A-

Nöro elektromanyetik silahların insan üzerinde kullanılmasıyla birlikte, silahların geliştirilmesinde habersizce denek olarak kullanılanların psikolojik yardıma ihtiyaç duydukları ortaya çıktı. ABD Ulusal Güvenlik Teşkilatı personeli, ulusal güvenlik teşkilatının yurt içi istihbarat ağını ve gizli işleri kullanarak ABD’ki binlerce insanın yaşamlarını elektromanyetik silahlar ile kontrol edebilirler. 

Bunlar tarafından bağımsız olarak yürütülen operasyonlar bazen, kanun sınırlarının ötesine taşıyabilmektedir. Hatırlar iseniz, birçok hollywood filmlerinde elektromanyetik silahlar, hipnoz tekniği ile zihin kontrolü veya çeşitli makinalara veya cihazlara insanları bağlayarak sorgulama ve kişi kontrollü  filmlere hemen hemen hepimiz denk gelmişizdir. Yaşadığımız çağ bilgi ve teknoloji çağıdır. Gelişen dünyayı takip etmek lazım. 

Konumuza dönecek olur isek. Ulusal güvenlik teşkilatının operasyonları ile yüzlerce vatandaşa habersiz olarak uzun süreli kontrol ve sabotaj yapılmış olması  büyük bir olasılıktır. Ulusul güvenlik teşkilatı ağı, birleşik devletler vatandaşlarına  gizli olarak suikast veya hastalıklar, akıl ve ruh bozuklukları olarak teşhis edilebilecek konulara sebep olacak gizli psikolojik kontrol operasyonları yapma yeteneğine sahiptir. 

Yukarıda örnek verdik. Acaba insan sormaz mı başka ülkelerde ya da farklı coğrafyalarda bu ve bu tür teknoloji ile operasyon yapmışlarmıdır. Yapıyorlarmıdır. Düşünün derim. Bir sesin doğrudan başka bir insanın kafasının içine aktarılması  hususunda ki ilk başarılı test 1974 yılında Walterred askeri araştırma enstitüsünde  Dr. Joseph c. Sherrif tarafından yapıldı. Hipnotist'in sesini ultrasound dağılımda değiştirilebilen özel bir telefon kullanılırsa, hedef insan fark etmeden ve ortada hiç bir delil bırakmadan hipnotize edilebilir. Peki elektromanyetik silahlar insan üzerinde nasıl etki yaratır. 

Sırasıyla inceleyelim hep birlikte. Hafıza kaybı ve davranış bozukluklarına yol açar, düşünceleri okuyor ve iletiyor, rüyalar denetlenebiliyor, hareket eden hayali görüntüler gördürüyor, mikro dalga duyuş salgılıyor, sık sık kulak çınlaması yapıyor, konuşma bozukluluğu yapıyor, şiddetli kalp çarpıntısı yapıyor, kas kasılmaları yapıyor, sizlere bir çok örnek sıralayabilirim, hatırlatmakta fayda var son dönemlerde kulaklarda ani çınlamalar başladı. Geceleri dikkatimizi prize taktığımız şarj cihazına verirseniz prize takılı fiş veya sarjın hz sesini bile duyarsınız. 

Eskiden bu denli elektromanyetik sesler duyulmuyordu. Gönderilen frekanslar toplumun sinir ve merkezi uç noktaları etkileme düzeyinde. Toplumun gerilme psikolojisine tabi tutulması için yoğun frekanslar yolluyorlar. Trafikte, dışarıda, toplumun ortak kullanım alanında,kimse kimseye tahammül edemiyor. Sakin olalım. Milletçe kendimize gelmeliyiz ,değerlerimizin farkında olmalıyız.

Unutmadan basit bir örneklendirme yapmak istiyorum. Fare kovucu cihazlar var. Cihazın yaydığı ses frekansını sadece fare duyuyor. Ve cihazın bulunduğu alana fare yaklaşmıyor. Zihinler elektromanyetik frekanslar ile işgal altında.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.