1. YAZARLAR

  2. Burak İĞLİKÇİ

  3. Beyaz ejder örgütü
Burak İĞLİKÇİ

Burak İĞLİKÇİ

Yazarın Tüm Yazıları >

Beyaz ejder örgütü

A+A-


Başlıktan da anlaşılacağı üzere. Beyaz ejder örgütü önümüzde ki dönemlerde programlarda karşımıza çıkacak ve kendinden söz ettirecek derin ve sessiz savaşını sürdüren. aynı zaman da mücadele alanı  Asya'ya kaymış dünya kıyımının eşiğine gelmiştir.

İlluminati'nin korkunç planı hayata geçerken yüzyıllardır varlığını sürdüren kadim bir örgütün uyuyan hücreleri uyandırılır.

Ezoterik örgütler, Tibet menşeli olup bütün ön bilgi ve donanımlarını Asya'dan destekli sağlamışlardır. Mesela Mao. Rothschild devriminin aparatıdır. İlluminati denen örgüt aydınlanma ile başlayan o sinsi hareket, Mao ve kominizim ayağı ile destek ve hayat bulmuştur.

Bugün sizlere kitaplarda sayfa sayfa ve ekranlarda boy gösterip anlattıklarını zannedenler tarihin kadim sayfalarını bilmeyip, sadece yüzeysel algı operasyonları yapmışlardır. Çünkü gerçekleri söylemek ve yazmak onların işine gelmemiştir. Ezoterik örgütlerin hepsi Rothschildlerin adeta uşağı olmuştur. Ama onlara karşı da bir bloke zamanı gelmiştir diye düşünüldüğünde de işte bu Asyalı örgüt karşımıza çıkıyor. Beyaz ejder örgütü.

Bu konu ile ilgili araştırma yapan değerli ağabeyim araştırmacı. Erkan Macit'e ben sordum kendisi cevapladı. Bir nebzede olsa beyaz ejder örgütü ile alakalı bilgileri bizlere sundu.

Ve bu konu ile alakalı kitabı mevcuttur.

Ejderha mitolojisi tüm dünyada bulunur. Genellikle ,ejderhalar koruyucu ve korucu olarak tasvir edilir. Seraphim olarak bilinen Ejderhalar, Asya inancına göre Tanrı'nın tahtına en yakın olanlardır. Asya'da Ejderhalar koruyucu olarak görülüyor ve çoğu zaman insanlığa verilmiş bir nimet sayılıyor. Avrupa Ejderha mitolojisinde, insanlara sık sık saldıran ve savaşlar başlatan, nefes alan Kırmızı Ejderler var. Hatta kızıl ejderleri tanımlamamıza yardımcı olabilecek kızıl ejder amblemini kullanan ülkeler var.

İngiltere'de, bugüne kadar, yaygın olarak Somerset County'in hanedanlığın sembolüdür. Dünyada resmi sembolü olarak Kızıl ejder olan tek ülke Galler'dir.

Kraliçe II. Elizabeth 1952'de resmileştirdi. Roma kızıl ejder amblemini ve bazen de beyaz ejderi kullandı. Ancak İngiltere tarafından kabul edildi,paganlar Dragona taptılar.Dewi eski Britanya'da ibadet eden denizden gelen büyük kızıl ejder idi.

Hatta Londra şehrine girerken ejderha sembolü ile karşılaşırsınız sembolün altında;
Domine dirige nos yazıyor. Anlamı Lord bize rehberlik ediyor.

Bu arada savaşlar semboller üzerinden yürütülür. İşin ehillerince. 1 Pound'un üzerindeki sembol Ejderhadır. Kızıl ejder derneği, henüz var olan ve hiçbir zaman gücü terk etmeyen Naziler, Saksonlar için yeniden canlandırılmış bir isim veya kapak adıdır. Bunlar savaş, şiddet, ölüm ve kan isterler yani kızıl ejderin rengi.

Bugün dünyaya bakın Güney Amerika, Hindistan, Pakistan, Asya, Orta Doğu ve Afrika ve her büyük çatışmanın kökenini belirlemek kolay olacaktır.

Vahşetin kızıl ejderhası.

12 Anglo Sakson kötülüğü İlluminati, Masonlar, Satanistler, vb. Mağlup olduklarını gördük Savaşlar GDO, insan yapımı  felaketler, dini ve ırksal bölünme, gücünü canavara bıraktı. Şunu unutmayın gerçeklerin çoğu efsane olarak gizlendi. Ve dragon ve sürüngenlerin her kültürde olmasının nedeni, tarihin ne olacağını anlamak ve yeniden anlatmaktır. Tarihle ilgili gerçeği bilmemizi istemedikleri var.

Kara ejder derneği, şimdi Beyaz ejder topluluğu olarak adlandırılıyor. Beyaz ejder topluluğu, kendilerini antik çağlardaki ejderhalar olarak gezegenin koruyucuları ve tüm insan yaşamının koruyucuları olarak görüyorlar. Bugün bu eski toplum. Çin'in yasak bölgelerinde yaşayan bir grup yaşlı tarafından yönetiliyor.S on derece uzun ömürleri nedeniyle bazıları tarafından ölümsüz oldukları düşünülmektedir. En tehlikeli örgüt konumunda kabul edilen bu cemiyet İlluminati ile neredeyse kapışma aşamasına gelmiştir.

Tokyo merkezli gazeteci Benjamin Fulforda göre, 1.8 milyon Asyalı gangster ve 100.000 profesyonel suikastçı da dahil olmak üzere 6 milyon üyeli bir Çin gizli toplumu, dünya da popülasyon planlarına devam ederse İlluminati üyelerini hedef aldı.

İlluminati'nin Asya nüfusunu sadece ırklara özel biyolojik silahlarla 500 milyona düşürmeyi planladıkları konusunda uyardıktan sonra Kanadalı göçmen olan Fulford ile temasa geçti.

İlluminati, Fulford'un bilgilerini doğruladı ve ondan tavsiye istedi.

Fulford,başta Bilderberg, CFR ve Skull and Bones  yani kafatası ve kemikler üyeleri olmak üzere İlluminati üyelerinin tamamının yani 10.000 kişinin listesini isim soyisim açık adreslerine kadar listesini verdi. Neo eksileri de yüksek öncelikli hedeflerdir.

Fulford, iyi niyetiyle pazarlık yaparlarsa tek bir kişinin ölmeyeceğine söz verdim diyor. Fulford, Forbes dergisinin eski Asya Pasifik bürosu şefidir. Fulford Japonya'nın İlluminati tarafından cinayet ve rüşvet kullanımıyla gizlice kontrol edildiğini söyledi. Yazıyı burada sonlandırmak istiyorum. 

Değerli ağabeyime bilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Aslında kitabında anlattıkları yazı dizisi olacak şekilde ayrı ayrı bilgiler içeriyor. Merak eden. Derin sessiz savaş beyaz ejder örgütü kitabını alabilir.

Başlığı gibi ekranlara yansıyamayan o kadar çok gizli saklı savaşlar var ki. Perde önü farklı, perde arkası daha farklı çetin savaşlar sürmektedir. Hanedanlar, yapılar, örgütler, şirketler, İlluminati ve ismi duyulmamış daha nice yapılar. Perde arkasında kıyasıya var olma mücadelesi veriyor.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum